Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az életemet teljesen felforgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életemet teljesen felforgatta egy férfi. Tanácstalan vagyok. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok,fiatalon házasodtam,még 21 éves koromban. A férjem rendes pasi,számíthatok rá,a mindennapjaim jók vele. Mindketten karrieristák vagyunk,igyekszünk megvalósítani magunkat,ezért összeillünk ebben. Ismerjük egymás gondolatait. Tudom,hogy ilyennek kell lennie egy ideális házasságnak. Viszont felbukkant valaki az életemben,szeretők lettünk. Soha nem éreztem még ilyet,egész nap róla ábrándozok,ha találkozunk,akkor vagyok a legboldogabb. Jövőnk nincs,ő is foglalt. Tudom,hogy be kellene fejeznem,hogy mindig elmúlik ez a fajta szerelem,a rózsaszín köd,stb... de ha arra gondolok,hogy milyen hosszú az élet,akkor hiába illünk össze a férjemmel,ha unalmas lesz vele az élet. Másrészt,ha csak úgy otthagyom,akkor lehet,hogy utána nagyon megbánom. Én lassan családot is szeretnék,ahhoz nehéz megfelelő társat találni.

26N


2017. okt. 10. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2017. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
ismerek egy csajt aki volt. Kiderült, nagy veszekedés, szakítás. Azt hiszem sose láttam még úgy férfit őrjöngeni....
2017. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

1-es, ha a zöld részben nem tudtál olvasni, itt tudsz? - ez is egy kérdés volt..

Ez a kérdés: "Volt valaki hasonló helyzetben?"

2017. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

"de ha arra gondolok,hogy milyen hosszú az élet,akkor hiába illünk össze a férjemmel,ha unalmas lesz vele az élet."


Erre az esküvő előtt kellett volna gondolnod.Te is úgy mentél férjhez, hogy nem mérted fel, mennyire nem való neked az elköteleződés, a hűség.

Valld be a férjednek az igazat, utána nem kell tovább gondolkodnod a közös jövőn...de ehhez meg gyáva vagy.

2017. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Aztán a rózsaszín köd elmúlik, te meg ott maradsz a két szék között a földön. :) Mindenesetre a férjed megérdemelné, hogy tudja az igazat rólad.
2017. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Azt kívánom tudja meg a párod milyen gerinctelen vagy!
2017. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

leírom 2 sorban a kérdést:)

Jó döngetni a szeretővel, van egy férj aki kicsit útban van és dögunalmas és kellene majd valaki olyan is akivel családot alapítana.

2017. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Én 30 éves kor alatt tiltanám a házasságot...

20 és 30 éves kor között kell bulizni, inni, jó sokat szexelni. Utána nem tudja felforgatni senki az életed közted és a párod között.

2017. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Először is, hadd gratuláljak a megcsaláshoz. Szép és egészséges munka lehetett összehozni.


Másodszor, a férjednek szerintem azzal tennél a legjobbat ha most szépen elmondod neki és hagyod elmenni. Nem hiszem, hogy megérdemelne téged.


De, hogy kapj egy komoly szakértői reflektálást, tök ingyen, írok pár sort. Először is, az agyad szépen átvert. Elkényelmesedni jó érzés, nem? Sza* ha elveszik az izgalom, helyette marad a 'természetes kapás', a biztonság? Mindenkiben ott van a vágy a tiltott gyümölcsre, az izgalomra csak vannak emberek akik képesek az állati ösztönökön túllépve empátiára, elfogadásra, megbecsülésre. Tudják, hogy ez az apró dolog (szexuális kaland) jóval kevesebbet fog adni mint az az ember akinek úgy vagy jó ahogy vagy. Tudod, ez nagy kincs ám, csak neked vesztened kell ahhoz, hogy ezt észrevedd...


Beléptél a pánikéletkorba és most fo**l, hogy lemaradsz valamiről. De hát a reklámok is ezt sugallják, meg a Pumped Gabó is?! Gondolom rendesen nézed is az ilyen sza**kat.. Elárulok valamit, te már tönkre tettél alsó hangon négy embert: magadat, a férjedet, a szeretődet és annak a feleségét. Még nem robbant ez, még nem fáj senkinek sem, de te is sejtheted, hogy ez nem egy fenntartható állapot. Hisz téged már marcangol a bűntudat, keresed a magyarázatot a tettedre. Legitimálni akarod (ezért kérdezed ÚGY, hogy volt-e már valaki hasonló szituban) de elárulom, ezt nem tudod. Talán már rendbe hozni sem. Olyan vagy mint a Titanic ami még a víz felszínén van, de a lyuk már ott van rajta.


De visszatérve, igen ennek van egy pszichológiája aminek a mintázata szinte mindenkinél hasonló. Ahogy az okok is. Ahogy a motiváció is. És ahogy a végkifejlet is. Te függő vagy. Dopamin, szerotonin, oxitocin függő. Ezt keresed, neked kell a szerelem érzése mert a gyermekkorod egy elcseszett gyermekkor volt. Anyád gondolom csak néha volt melletted, nem teljese szeretetben nevelt? Bár a kérdés költői mert így volt.


Fogadd meg a tanácsom: állj elé, egyszer vállalj felelősséget a tetteidért, mond el neki és hagyd elmenni. A te életednek szükségszerű része kell, hogy legyen a vesztés azért, hogy sok-sok év múlva egy normális családi életed lehessen. Ja és gyereket nehogy szülj, ne tegyél tönkre még egy emberi életet.

2017. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

>Volt valaki hasonló helyzetben?


Nagyon sok mindenki volt hasonló helyzetben. Ez egy hétköznapi, egyszerű szituáció. De mire vagy kíváncsi valójában? Tanács kéne, hogy mit tegyél?


>Tudom,hogy ilyennek kell lennie egy ideális házasságnak

>unalmas lesz vele az élet


Nálad ez a kettő hogy fér meg egymás mellett?

Egy ideális házasságban is előfordulhatnak olyan heyzetek, hogy megjelenik egy harmadik fél. De egy ideális házasságban nem kérdés, hogy az ember melyiket választja. Egy ideális házasságot nem adnál fel csak így.

Nem azt tanácsolom, hogy hagyd ott a férjed, inkább azt, hogy jól gondold át, hogy milyen a kapcsolatotok és miért vagytok együtt.


>Én lassan családot is szeretnék,ahhoz nehéz megfelelő társat találni.


Borzasztó. Amíg csak családot szeretnél "valakivel", addig ne legyen családod. Ha annyira jó a kapcsolatod valakivel, hogy az érzelmi háttér váltja ki benned a családalapítás igényét, majd akkor legyen családod.

2017. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!