Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csókolóztam az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam az exemmel, miközben van barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hiba volt, mentségem nincs és nem is akarom magam mentegetni. Mégis, hihetetlenül megbántam, mindennél jobban szeretném visszacsinálni, ha lehetne.


Nagyon félek, hogy ez kiderül, és a barátom szakít velem. Igen, tudom, hogy megérdemelném, és hogy megérdemlem ezt a bűntudatot is. Viszont én szeretem a barátomat, bármilyen hihetetlen is ezek után.. Lehetséges, hogy nem derül ki? Mit tegyek?

20L


2017. okt. 16. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
feküdj is le vele "már úgyis mindegy" alapon.
2017. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Talán nem érdemli meg hogy tudja az igazat?

(Ez a "felnőtt párkapcsolatok"...)

2017. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
szexelj egy harmadikkal :D
2017. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell stresszelni. Elmondani sem kell

Törölj ki mindent és felejtsd el hogy a csók valaha is megtörtént. A barátod meg ne bántsd meg

2017. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Hanem mondod el neki,a "hátha nem derül ki" alapon,akkor lehet szerencséd lesz,de ha kiderül 90% hogy szakít. Ha elmondod neki a dolgot,50% hogy szakít,amennyiben értékeli a bátorságod s őszinteséged,meg egy ész érv,hogy miért tetted. Talán kapsz egy utolsó esélyt.
2017. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ennyin meg nem kell kiakadni. Egy csok egy rakas ember szerint nem szakito ok.
2017. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Köpj a levegőbe és állj alá.
2017. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Mi értelme az olyan kapcsolatnak, ahol nem mondanak el egymásnak mindent a felek és hazudoznak egymásnak? Marhára nem értem.
2017. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne mond el ,amiröl nem tud az nem fáj. Lehet őis csokolozgatott massál. Neked se fáj ,ugye..

n25

2017. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért csókolóztál vele?
2017. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!