Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a pátom miközben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a pátom miközben a szüleimnél voltam vidéken a kislányommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel panelban élünk, úgy döntöttem, 4 hónapos kislányommal leutazunk a szüleimhez 3 hétre Balatonra. Jó levegő, kert... Férjem a hétvégéket velünk töltötte... De hétköznap, otthon, nagy "magányában" összejött egy csajjal... Sose tett ilyet, nem tudja h tudom és soha nem volt köztünk probléma.... miért tette ezt???
2017. jún. 2. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
5%
Khm...hanyadikon laktok?
2017. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
100%

Ujdonsag, tiltott es mert volt ra lehetosege, de legjobb lenne ha töle kerdezned meg.Talan kevesli a vele toltott idot a kislanyotok szuletese ota.


En is igy jartam, csak nem jo levego miatt utaztam le hanem mert vereztem a babaval es fekudni kellett, gondoltam megkimelem attol h otthon egy 1,5evest es egy fekvo terhes feleseget is el kelljen latnia munka utan. Ezert ellatta a kis baratnojet...

Ülj le vele es beszelgessetek el h mit szeretne es gondold vegig h ha ez egyszeri botlas volt, meg tudod-e bocsatani. En semmikepp nem tennek ugy mintha nem tudnam.

2017. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, felnőttek módjára, hogy miért tette. Bár úgyis kimagyarázza magát, én ezek után nem tudnék a szemébe nézni a görénynek. Szakítanék. Tudom, a gyerek miatt azon fogsz gondolkozni, hogy együtt maradsz vele, hogy együtt maradjon a család, de hidd el, a gyereknek is jobb úgy felnőni, hogy a szülei nem egy szar házasságban vannak. Ezt úgy mondom, hogy nekem elváltak a szüleim és nem értem, miért nem előbb tették(akkor 16 voltam).
2017. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ment veletek a párid nyaralni? Én nem mennék vissza hozzá.
2017. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék hozzáérni soha többé, sem bízni benne.Emiatt váltam el.
2017. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
100%

Megbízni már nem fogsz benne. Folyton azon fogsz kattogni ha nincs veled, vajon kivel van. Én is így jártam. akkor eltörött bennem valami. Inkább egyedül maradtam a kicsi gyerekemmel.

2es te meg tudtad bocsátani?

5ös, nálatok mennyi idős volt a gyerek?

2017. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 A kérdező kommentje:
2 nap szabit tudott csak kivenni, addig velünk volt. És a hétvégéken. Lehet, nem kellett volna ilyen hosszú időre elutaznunk?
2017. jún. 2. 10:32
 8/107 anonim ***** válasza:
61%

1. bennem is felmerült a kérdés, hogy miért nem ment le teljesen veletek

2. hogy mit tegyél???? ezt most komolyan egy felnőtt még felteszi ilyenkor?

3. "soha nem volt köztünk probléma" TÉVEDÉS!! volt, csak nem figyeltetek fel rá, mert nem hiszem, hogy csak úgy hirtelen a semmiből megcsal téged

Drágaság, ennek voltak előzményei!

de ahogy látom a kérdésedet "miért tette ezt???" ebből leszűrhető, hogy sz..rtatok az egész kapcsolatra, és íme, ez lett a vége.

a kapcsolatot ápolni kell, mind a két fél részéről


4. mikor beszélgettetek utoljára nagyon mélyen és őszintén egymással?

2017. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint csak te gondoltad azt, hogy nincs köztetek probléma. Azt gondolom a megcsalásról, hogy az az utolsó utáni vészkiáltás, hogy valami állati nagy gáz van. Először is meg kell tudni, hogy mit akar a férjed. Titeket vagy a szeretőt. Ha a szeretőt, akkor próbáljatok békésen elválni. Ha meg titeket akar, akkor ki kell bogozni, hogy mi vezetett idáig. Legyél türelmes, ezt nem lehet egyetlen vallatással elintézni. Ha idáig nem beszélt a férjed, most is nehezen fog megnyílni. Azt hiszem, előbb időt hagynék mind a kettőnknek, hogy kicsit megnyugodjunk. Hagyd, hadd mondja olyan tempóban a problémáit, ahogy rászánja magát. Biztosan meg fogsz bántódni, ezért nem is kell, hogy egyszerre rád zúdítson mindent.
2017. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
Sose tett ilyet. - inkabb eddig nem jottel ra.
2017. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!