Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy reagálnátok erre? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre? Mit gondolnátok anyukátokról? Máshogy néznétek rá?

Figyelt kérdés

Pár hónapja világossá vált számomra hogy anyukám egy nős, családos de férfival találkozgat. Az interneten ismerkedtek meg. Nem tudom bennem ez elég nagy törést okozott nem tudom mit gondoljak.


Az a baj hogy hogy én gyűlölöm a megcsalast, soha nem tudnék ilyet tenni gusztustalannak tartom. Egyébként ketten élünk anyukámmal, mert elvált.


2017. okt. 20. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Ha anyád már elvált, akkor miért megcsalás ? Ok a hapsi csal, de anyád nem. Miért nem a palitól fordul ki a gyomrod ?

31/f

2017. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Leszel még te is felnőtt:)
2017. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A pasitol fordul fel a gyomrom. De Itt nem ez a lényeg. Hanem hogyha tudom hogy valakinek van valakije arra nem hajtok rá. És nem jó érzés hogy anyám ebben partner úgymond
2017. okt. 20. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Még mindig azt mondom, majd felnősz és rá fogsz jönni, hogyan működik az élet.
2017. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom 24 éves vagyok.. De nekem ez nem menne. Már csak azért is mert engem csaltak már meg.
2017. okt. 20. 21:36
 6/10 kén_ ***** válasza:
100%

Engem nem rég csaltak meg, de enélkül a tapasztalat nélkül is elítélném az ilyesmit. Ebben az esetben az anyámat is, mert bár elvált, mégis szervesen részt vesz egy megcsalásban. Nyilván nem a harmadik fél a fő bűnös, de attól még szerintem gáz, hogy az ő erkölcsébe elveibe ez belefér.


21/F

2017. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Valoban nem szep dolog,de az o elete nem a te eleted.
2017. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

anyád tanulhatna tőled!!!


teljesen igazad van, de meglehet, hogy a pasi behálózta.


mindenképp beszéj anyáddal, mondd neki, hogy nem okés, amit csinál, és a faszi majd őt is megcsalhatja, plusz elég durva nemi betegségeket lehet összeszedni vkitől, aki más nővel is dug.


gondolom, a feleségét is megdolgozza olykor.

2017. okt. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
A szeretőkről megvan a véleményem. Tudod mi? Valami nem kóser náluk. Nem tisztelik magukat. Belemennek, hogy második helyen szerepeljenek egy másik ember életében. Azért ez elég sokat elárul róluk.
2017. okt. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Tudom, hogy le leszek pontozva, vállalom.

Meg lehet a véleményed arról amit az anyád csinál, de ne nézd le és ne ítéld el. Miért? Mert nem vagy az ő helyében.

Én sosem csalnék meg senkit, ez biztos.

24 évesen abban is biztos voltam, hogy nős emberrel nem jönnék össze.

De.

Elvált nőként felnőtt gyerekkel már abban a korban van, hogy nem igazán kell ő komoly kapcsolatra, max valami lúzernek, hogy legyen aki mossa a gatyáját és főzzön rá. Ha olyan férfivel találkozik akivel kölcsönös a vonzalom, az általában házas ebben a korban. Ez főleg azért is van, mert a férfiak többsége (tisztelet a kivételnek) válás helyett szeretőt keres amikor nem működnek már a dolgok. Édesanyád pedig rájött, hogy ha még egyszer az életében vonzalmat akar, szenvedélyt, lángolást, akkor megadja magát a nős pasinak aki fűzi az agyát, és ha ő nem fekszik le vele, megcsalja az asszonyt mással.

Ha ez nem teszi meg édesanyád és nem találkozik normális elvált, özvegy korban hozzá illő férfivel (aki meg inkább egy tizessel fiatalabbat fog keresni) totál egyedül marad. Pár év múlva már öregnek számít, talán nem életcélja hogy üres, társas magányban éljen. Inkább most akarja még úgy érezni egy kicsit, hogy ÉL, aztán el lesz ő egyedül is.


Te ezt nem tudod, mert nem öregszel, nem éltél át egy házasságot ami inkább kivett belőled mint hozzád adott, nem élted meg azt, hogy mindig csak adtál magadból és amikor már nem maradt semmi, eldobtak. Most csak magára gondol, és erre is szükség van. Persze, ez nem mentesíti magát a tettet, de hogy őszinte legyek,nem látsz bele az életébe, gondolataiba, az érzelmeibe a férfi iránt, sőt, a férfi házasságába sem látsz bele. Ne ítélkezz 24 évesen, de magadnak teszel jót, ha 20 év múlva sem ítélkezel. Az ő élete nem a te életed.


Én is a válásom után szembesültem azzal, hogy gyerekkel nem kellek. Szexre persze bármikor, de kapcsolatra nem. Esetleg olyannak akivel semmi közös nincs bennünk. Amikor megismertem a férfit akinek a szeretője voltam egy ideig, nem tudtam, hogy nős. De mivel szex kapcsolatban állapodtunk meg, amikor kiderült a full igazság, akkor jött az hogy miért, mit gondoltam, látom, hogy oda van értem, ha nem akar tőlem többet annak nyilván oka van. Mégis vele voltam egy ideig, mert beleszerettem és nem tudtam mással elképzelni. Aztán erőt vettem magamon és kiléptem. Nem vagyok magamra büszke ezért, de bűntudatom sincsen. Majd én elszámolok Isten és önmagam felé ezzel.

Jó volna, ha a független negyvenes pasik nem csak dugni akarnának hanem kapcsolatot is egy anyukával, de a mai világ nem ilyen. Viszont akkor ne nézzen már le a mai világ, ha én meg egyszer egy kis időre boldog voltam valakivel akihez vonzódtam is.

2017. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!