Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit reagalnatok? Megbocsata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagalnatok? Megbocsatanatok neki?

Figyelt kérdés

A baratom az egyik ismerosunkkel kavezgat titokban, mert "kell neki egy ellenkezo nemu szemely, akivel oszinten beszelhet". Mar tobbszor voltak egyutt delutanonkent, amirol nekem egy szot se szolt. Tartasatok gerinctelennek, nem erdekel, megneztem az uzeneteit a lannyal, mert epp tegnap mentek el valahova. Elolvastam mindent,

Tudtam mi all az uzenetekben es szamonkertem. Az egyik ismerosom szolt tegnap, hogy latta oket egyutt, ezert dontottem ugy, hogy muszaj a vegere jarnom.

Tehat ma szamon kertem, hogy miert talalkozott tegnap a lannyal a tudtom nelkul es kerdeztem, hogy volt e ilyen korabban is. A szemembe hazudta, hogy nem.

Aztan mondtam neki, hogy ha nincs rejtegetni valojuk, mutassa meg az uzenetvaltasukat.

Ezelott persze minden talalkozos reszt kitorolt, hogy ne legyen gyanus es en ezt nyilvan eszrevettem, kerdeztem, hogy torolt e ki belole barmit is. A szemembe hazudta, hogy nem. Tagadja az igazsagot, amit en tudok, es engem allit be hulyenek, hogy azt se tudja, mirol beszelek. A lany egyebkent tobb pasis sztorival is ment hozza, hogy "ez helyes, az tetszik, ez most mit jelent..." Szoval szerintem o nem akar harmadik lenni, de szamomra egyszeruen elfogadhatatlan hogy a tudtom nelkul talalkoznak es a baratom azt hazudja, hogy edz,

Meg dolgozik, mikozben nyilvanvaloan nem.


2017. okt. 12. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem, en kidobnam. Nem tiltott dolog ellenkezo nemuvel talalkozni, de titokban eljarni kavezgatni elegge az :D Nem erdekelne a magyarazkodas, ha a lany nem is akar tole semmit, a srac eleg egyertelmuen igen, akkor meg jarkaljon utana szinglikent, mindenkinek egyszerubb lesz :)
2017. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha titkolózik, nem árulja el hogy találkozgatnak, akkor több is van ott, mint kávézgatás. Én dobnám
2017. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Mániákus, őrült, féltékeny vagy, aki beletapos más magánszférájába. Nem védeni akarom a srácot, de az is előfordulhat, hogy tényleg csak egy barát kell neki, de tudja, hogy milyen őrült féltékeny vagy. Szakíts vele a srác érdekében. Neked meg nem való párkapcsolat.
2017. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
oh szoval en vagyok maniakus, mikor kicsit kiborit, hogy termalozgatni akarnak elmenni? Klassz baratok lehetnek biztosan, jo kozeliek
2017. okt. 12. 14:39
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Nem lehet, hogy fél tőled? :D


ahogy olvastam már egy hisztérika hangját hallottam, aki erőszakosan/agresszíven beszél és irányít.


Tudom, hogy ezt én nem tudhatom, de... azért gondold át, hogy hátha kicsit agresszor vagy :D


Továbbá persze a hazugság nem megoldás, de ha lelki terrorban tartod, akkor érthető. Pláne, ha egyszer már hazudott, akkor nehéz kimászni belőle, mert az elindít egy hazugság lavinát. Nehéz abba hagyni. Én sokat hazudtam régen, és brutális. El kell jutni arra a fáradtsági szintre, hogy igazán lesz*rd a következményeket. És olyan fáradt legyél, hogy ne legyen energiád hazudni tovább.


Mindenesetre az nem jó, hogy hazudik neked, amikor Te amúgy a valósággal tisztában vagy. És ha a te terrorod miatt hazudna, akkor sem megoldás, hogy együtt maradtok, hiszen fél tőled :'D :D

Biztos szeret meg minden, de tart attól, hogy igazat mondjon neked egy szimpla barátságról.


Az is lehet, hogy egy utolsó szemét... de amúgy ha a csaj igazából pasikról kér tőle tanácsot, akkor lehet, hogy ez tényleg csak barátság.


JM!

2017. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Én dobnám az ziher. Hülyének néz.
2017. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Őt nem tudod megváltoztatni, de saját magadat igen. Én tuti elgondolkodnék rajta, hogy mi ebből az én saram, mit tettem én azért hogy hazudozzon a párom.


Valószínűleg szarsz az ő igényeire. Többet adsz mások véleményére mint a párod érzéseire: "Az egyik ismerosom szolt tegnap, hogy latta oket egyutt, ezert dontottem ugy, hogy muszaj a vegere jarnom." Nem tudom elfogadni, hogy mások, vagyis a barátod őszintén máshogy gondolkozik. Nem tudod elfogadni, hogy egyáltalán lehet máshogy gondolkodni.


És lehet persze, hogy tulajdonképpen te az elején felajánlottad neki, hogy lehettek akár nyílt kapcsolatban is, a gazember meg ennek ellenére is össze vissza hazudozik. Akkor tényleg gazember. De úgy sejtem nem éppen ez történt. Alighanem mind a ketten sárosak vagytok, és pont nem az a lényeg itt, hogy megcsalt-e vagy nem.


Ha nem tudod elfogadni

2017. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
... miután őszintén megbeszéltétek mi van, akkor szakítsatok mind a kettőtök érdekében.
2017. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A lány valószínűleg nem akar többet, de a barátod lehet, hogy igen... Főleg, ha termálozni akarnak menni.
2017. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha a pàrod màr nem szeret akkor simàn megmondhatnà hogy ennyi vége. És tudod miért nem mondja ki? a Azért mert ha a csaj elzavarja akkor még te itt leszel neki mint egy biztos bàstya .A csajt fűzi ennyi .Ha te vagy a bnője akkor téged kellene strandra vagy akàrhova elvinnie nem pedig az àllitolagos csajt .Abszolult érthető hogy féltékeny vagy főleg olyanra aki még okot is ad rà .
2017. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!