Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet rendbe hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rendbe hozni a házasságot, ha a férjnek szeretóje volt, aki miatt elköltözött a családjától? Pár hónap múlva pedig könyörgött a feleségének, hogy fogadja vissza.

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Sztem kar volna barmit is rendbe rakni, ha lo nincs jo a szamár is? Nem mukodott a szeretovel aztan vissza akar menni a csaladhoz? Hat en ebbol nem kernek.. De ha nagyon kiakarsz bekulni nakkor mindenkeppen egy alapos beszelgetes kell szerintem 26N
2017. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én voltam a szerető, nagyon szégyellem ezért magam.. Nem akartam a családot szét szedni, elhittem a férfinek, hogy nagyon rossz a házassága.. Engem is megalázott. Ő kezdeményezett, bedoltem neki.Nagyon szerettem, mindenben a kedvre tettem, nem volt oka panaszra. Sosem veszekedtünk..A feleségét olyan durván szidta sokszor, hogy eszembe sem jutott volna, hogy vissza megy hozzá.. Kiderült, hogy hónapok óta könyörgött, hogy fogadja vissza az asszony..En ezt mástól tudtam meg, elengedtem öt, békében. Ha nem szeret nem tehet róla,ha menni akar engedni kell.. De durva dolgokat hazudott a nejenek rólam, ragalmazott, azért, hogy vissza fogadja az asszony.. Nem volt veszekedés, kezeltem ezt a dolgot... De sose bízok meg senkiben.
2017. okt. 21. 09:43
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Első körben nem árt kitalálni, hogy mi is történt:

- rájött, hogy hibázott, a feleség az igazi, soha többé nem fordul elő ilyesmi, ez egy életre lecke volt

- kidobta a szerető, így most menne vissza a biztosba, bár ettől nem fogja a házasságát jobbnak érezni, csak csak pillanatnyilag nincs jobb (de majd lesz megint).



Ha a második eset az igaz, akkor sehogy. Csak ideig óráig fog tartani, fél év múlva megint ott lesz, hogy vacak a házassága, de ott van az az izgalmas friss hús a 315-ös irodában, na az megérne egy misét.


Ha az első eset, akkor szerintem a legfontosabb, hogy tényleg legyen mindkét félben lezárva a megcsalásos rész. Ez általában a megcsaltnak nem megy könnyen, akár évek múlva is előszedi, a legegyszerűbb vitákat is azzal zárja le, hogy "te meg megcsaltál", nincs bizalom.


Talán a legjobb ha egy darabig külön vannak, találkoznak néha, beszélgetnek, nem kell rögtön visszafogadni (a kanapén alvás meg olyan hülye büntetés szagú), akkor kiderül, hogy mi-merre-mennyi.

2017. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Minden nőnek meg kellene tanulnia, hogy a nős, családos férfiak akik félre akarnak kúrni

- rossz, elhidegült házasságban élnek,

- éppen válnak, vagy ha nem, akkor csak a gyerekek miatt nem teszik

- és mindenben a feleség a hibás

Aki ezek ismeretében is bevállal nős szeretőt, az magára vessen. A pasik 99%-a visszamenne a családjához, amikor lecseng az izgalom, csak addigra az asszony már nem veszi vissza.

2017. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bár 3 éve láttam volna a harmadik választ..
2017. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyet teljesen felesleges még csak megpróbálni is helyrehozni.
2017. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod adott emberről nem az árul el sokat, hogy veled suemtől- szemben hogy viselkedik, hanem az, ahogy más emberektről nyilatkozik a hátuk mögött.

Szidalmazta neked a feleségét? Azt, akivel az életét összekötötte? Akkir miért csodálkozol, hogy téged is mindennek elhordott a hátad mögött?

2017. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
#4essel ertek egyet!
2017. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ahogyan elrontás előtt kellett volna viselkedni.


Keressétek hibákat, javítsátok, legyetek tudatosak, szeressétek egymást, kommunikáljatok, lássátok, hogy megváltozott párunk már nem az aki megcsalt, illetve aki miatt megcsalásba menekültél.

2017. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
10.31es válaszoló. Ez volt az a pont amikor rájöttem, hogy ő a hibás a házassága megromlásában. És arra is rájöttem, hogy igen, engem is szidott a hátam mögött, pedig nem lett volna oka rá. Segítettem a feleségéhez vissza mennie, mert beszéltem szegény asszonnyal, sajnálom őt, de ragaszkodik ilyen jellemtelen emberhez. Igaz neki nem árulta m el, hogy a férje mennyire gyűlöli... Ebből kiindulva sose tudnék megbocsájtani senkinek..
2017. okt. 21. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!