Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt barátnőm megcsalt. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm megcsalt. Én meg rájöttem. Azt is tudom, hogy kivel csalt meg. Mondtam az exemnek, hogy ha nem mondja el, hogy miért tette, akkor kitálalok mindent a harmadik személy feleségének. Szemétség lenne részemről?

Figyelt kérdés

Volt párommal 15 év után szakítottunk miután rájöttem, hogy megcsalt. Azt is tudom, hogy kivel csalt meg. Kértem, hogy mondja el, hogy miért tette, de nem hajlandó elmondani. Azt találtam mondani neki, hogy ha nem mondja el, hogy miért csalt meg, akkor elmondok mindent a pasija feleségének. Erre kiakadt és megvádolt, hogy én fenyegetem őt. Én nem érzem ezt fenyegetésnek a szó szoros értelmében. Közös ismerőseink nem tudják, hogy mi történt. Így is elég hülyének érzem magam amiatt, hogy hallgatok a történtekről az ismerősök előtt.


1- Szemét vagyok, hogy így "megfenyegettem"?

2- Szemétség lenne elmondani a történteket a másik fél feleségének?

3- Hülye vagyok hogy ilyeneken rágódok? ( Erre nem várok választ, tudom magamtól is :) )



2017. ápr. 14. 22:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%

1. nem akkor kéne rinyálni, mikor már megtörtént a baj, a baj előtt kellett volna tenni a kapcsolatért, hogy működőképes legyen!!!

talán azért csalt meg, mert sz..r volt a kapcsolatotok, amiért mind a ketten hibásak vagytok!!!

2. a bosszú a leggyerekesebb és legundorítóbb dolog a világon. miért akarsz erre a szintre lesüllyedni?

3. váljatok szét, és kész. nem kell ezt túl ragozni.

2017. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

"1- Szemét vagyok, hogy így "megfenyegettem"?"

A faszival szemben, mert a feleséged tartozik neked elszámolni.


"2- Szemétség lenne elmondani a történteket a másik fél feleségének? "

Nem. Lehetősége volna megtudni az igazságot és ennek fényében élni további életét.


"3- Hülye vagyok hogy ilyeneken rágódok? ( Erre nem várok választ, tudom magamtól is :) )"

Akkor miért kérded ? :D. Amúgy nem. Ilyen helyzetben kattog az ember agya mindenfélén, teljesen normális.


30/f

2017. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

1 - nem vagy szemét

2 - nem. Ellenkező esetben te is szeretnéd tudni, nem? Mert így őt is hülyének nik.

3 - nem vagy hülye, de nehogy már neked legyen bűntudatod a kis ribi miatt.

2017. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"1. nem akkor kéne rinyálni, mikor már megtörtént a baj, a baj előtt kellett volna tenni a kapcsolatért, hogy működőképes legyen!!!

talán azért csalt meg, mert sz..r volt a kapcsolatotok, amiért mind a ketten hibásak vagytok!!! "


Van, hogy nem hozunk fel egy problémát, mert kellemetlen, vagy könnyebb/gyorsabb tünetileg kezelni. Nem biztos, hogy szólt az asszonyka, hogy valami nem tetszik neki.

30/f

2017. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

#4


Kapcsolat elején még oké az állításod, de 15 év után ez már szerintem gáz!

És a srác nem vette észre, hogy valami probléma van? Ő miért nem kérdezett rá?

2017. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Rinyagép vagy. Lépj túl rajta és felejtsd el.
2017. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Most nem azért, de változna bármi is attól, hogy elmondja az okát? A te szempontodból nem teljesen mindegy, hogy szerelemből vagy meggondolatlan fellángolásból kefélt félre? Mit számít az oka?


Amúgy, szerintem szemétségnek nem szemétség így "megfenyegetni", csak ostobaság és teljesen felesleges. A másik fél feleségének elmondani a dolgokat szintén nem felesleges, de nem is a te dolgod. Nem vagy hülye ezeken rágódni, mindenki ezt tenné, de te dönthetsz, hogy felülemelkedsz-e a hülyeségen, avagy nem, és lesüllyedsz pontosan arra a szintre, amire a párod süllyedt a megcsalással. Merthogy árulkodni legutóbb az oviban árulkodtunk. Ahogyan más játékát szintén az oviban vettük el legutoljára.

2017. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

1. Nem vagy szemét, megérdemli

2. Ez sem szemétség, én azt mondom, hogy az igazság a legfontosabb, szóval hulljon a férgese

3. Nem vagy hülye, emészt a jogos bosszú vágya, ezt pedig valahogyan ki kell élni, és inkább azokon, akik megérdemlik, mint esetleg a következő csajodon

2017. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#5. Mondtad már hogy "semmi" ? Nem részletez a kérdező, nem tudjuk ismertek voltak-e számára a problémák, gondolatot olvasni meg nem tudjuk, hogy tud-e vagy kellett-e. Mindenesetre van lehetőség otthagyni a másikat, ha párkapcsolati kereteken bellül összeférhetetlenek.

30/f

2017. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Hadd válaszoljak nöként:



1- Szemét vagyok, hogy így "megfenyegettem"?


Nem, az ilyen szarjon sünt.


2- Szemétség lenne elmondani a történteket a másik fél feleségének?


Nem, tudja csak, mekkora hulladék mindkét fél.


3- Hülye vagyok hogy ilyeneken rágódok? ( Erre nem várok választ, tudom magamtól is :))


Igen, az vagy :)

2017. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!