Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol, ha egy ferfi lebukas utan azt mondja a felesegenek, "idaig ket no szeretett, most meg egy se. "?

Figyelt kérdés
Nem talalok szavakat, a ferjem lebukott, 8 honap viszony utan,mondtam,a szeretot rugja ki, de persze azt meg nem tudom , vele maradok e , a gyerekek miatt gondolkodok..de ez a mondata...no komment
2017. júl. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
88%

én tuti kidobnám ezt a marhát a helyedben

a gyerekeknek sem jó, ha tönkretesz idegileg ez a szerencsétlen faxjancsi

2017. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
64%
Az a véleményem, hogy a hozzád hasonlókat mind sajnálom. Nem azért, mert megcsalt a férjed, hanem mert ezek után is vele fogsz maradni, ő meg majd újból félrekefél. A kérdést is csak azért írtad, ki hogy kibeszéld magad. Hogy mi a véleményünk, azt te nagyon jól tudod. Nem értem a kérdést.
2017. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
63%
Az, hogy még ilyenkor is csak magára gondol.
2017. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A legrosszabb ***** válasza:
92%
Szerintem is egyértelműen vele fogsz maradni, különben ki sem tetted volna a kérdést, hanem már rég a váláson és az azutáni életen gondolkodnál. Ő meg amilyen alattomos féreg, a jövőben is bármikor meg fogja tenni újra és újra. Hónapokon keresztül átvert, talán még előtte is, s mindezek után szavazol neki bizalmat?
2017. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
85%

Azt jelenti, hogy kiderült a gerinctelensége és vége az aranyéletnek.

Ne legyél már hülye, hogy visszafogadod!

2017. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
89%

Nem szoltam volna semmit, hanem visszakezbol vagtam volna szajon es paros labbal rugtam volna ki. Ezzel valojaban a szemembe mondta, hogy engem, mint feleseget, kihasznalt.

Szerinted mi erre a helyes reakcio?

2017. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
tudom.nagyon durva.sokkot kaptam mivel teljesen veletlenul ket hete megszunt a munkahelyem is.nyilvan keresek masikat.de igy meg most eselyem sincs.plusz a gyerekek..akik itt most valaszoltak van gyereketek?azert sajnalom oket mert rendkivul jo apa
2017. júl. 3. 21:13
 8/81 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod kérdező. Ha neked belefér, hogy folyamatosan csalni fog, mert fog, az már biztos.
2017. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:
nyilvan ugy befejezem ha tovabb csalna..de ugye ezt honnan lehet tudni?
2017. júl. 3. 21:24
 10/81 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen ember tényleg remek apa lehet. :D

El tudom képzelni milyen értékrendet mutathat a gyerekeknek.

2017. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!