Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van felesége, de velem flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van felesége, de velem flörtöl? (nincs gyereke. )

Figyelt kérdés

Sziasztok, az egyik munkatarsam (nem talalkozunk surun a munkaban, kb 1-2 hetente) egy ideje folyamatosan flortol velem... de nem ugy hogy felreertsem eleg konkret dolgokat csinal. Simogatja a hajam, csavargatja piszkalja, allandoan hozzamer, poenbol kezet fogtam vele erre megpuszilta, maszirozza a vallam, mindenhova jon utanam ha talalkozunk a munkahelyen, vigyorog mint a tejbetok ha velem van, a szemembe nez megallas nelkul, mindig szerelmemnek meg eletem ertelmenek hiv (ezek nyilvan tulzasok, de a lenyege az hogy ez is a flort resze) ... erotikus celzasokat tesz.. majd jon egy kattanas es mutat egy kepet a felesegerol, hogy nezd o a szerelmem ... szoval igazan erdekes.


Nekem ebbol az jon le hogy szivesen osszejonne massal, de fel tovabblepni, vagy pedig csak szexelne massal de kozben buntudata van es kompenzalni akarja magat ezekkel a 'kattanasokkal'. Mindig akkor jonnek neki ezek hogy a felesegerol kezd beszelni vagy kepet mutat mikor en is teszek fele egy egy durvabb celzast... az rendben van amit o csinal, de ha en celzok a szexre peldaul azonnal visszavonul, ezt miert csinalja ?


Mindent felreteve nagyon bejon a pasi, es nem tudom mit tegyek, mert en a csak szex felallasban is benne lennek jelenleg, de nem akarok kezdemenyezni a korulmenyek miatt. De viszont jo lenne kideriteni mit is akar ezzel tulajdonkeppen, mert folyamatosan ezen kattogok es nem szeretnek komolyabb erzelmeket taplalni iranta.



2017. okt. 25. 06:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont erre céloz ő is, hogy dugni jó lennél, de többre nem kellesz, a feleségét szereti.
2017. okt. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Igazából tök mindegy, mert úgyis belemész.
2017. okt. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, massal is ezt csinalja. kozben meg f*sik, nehogy valaki meglapuljon neki. vagy szoljon az asszonynak.


undorito egy mokus.

2017. okt. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd jusson eszedbe tíz év múlva, amikor arról sírsz itt, hogy megcsalt a férjed, pedig te milyen odaadó voltál.
2017. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Èretlen. Ne is figyelj rá. Beszari, gyáva alak. Jó lenne mással dugni, de fèl az asszonytól.
2017. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenj mit akar felesège van,felesd el.
2017. okt. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindegy
2017. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy is, meg leszel neki:-)
2017. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Menekulj, mielott nem keso..
2017. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én képtelen lennék belemenni a dologba a helyedbe ,bármennyire is lenne az esetem a férfi ..onnantól ,hogy megtudom nős, tabu !!! .. Engem úgy neveltek ,hogy ne rondítsak bele más kapcsolatába , házasságába .
2017. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!