Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha egy 37 éves férfinek se felesége nincs (nem is volt) se gyereke?

Figyelt kérdés

A férfi aki tetszik a tanárom az egyetemen. 37 éves, nagyon jóképű(volt sok barátnője/szeretője már),mindenki őt akarja. De nekem elmondta amikor egy kettesben beszélgettünk hogy eddig mindegyik barátnője ott hagyta. Lehet hogy nem ő a hibás csak még nem találta meg az igazit? Vagy tényleg oka lehet hogy egy helyes,okos,vicces,

magabiztos férfinak nincs felesége és gyermeke?


2017. júl. 28. 19:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egysze*
2017. júl. 28. 19:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van olyan, hogy egyszerűen rossz embert választ (én is ilyen vagyok).


Persze ki tudja, hogy egy kapcsolatban milyen, te csak egy nagyon kicsi részét látod a valódi személyiségének…

2017. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Okos ember.
2017. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Persze. Nem mindenkinek életcélja a családalapítás, nincs azzal semmi gáz.

Mondjuk ha minden barátnője otthagyja, annak nyilván oka van :D

Azért a tanárodról akadj le. Szívesen.

2017. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Nagy tudással rendelkezem e téren, így tudom, ez mind önmagában nem információ, csak adat.


Lehet.


És igen, normális.

2017. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
az kurvä élet hogy te se állami finanszírozású egyetemre jársz :"D
2017. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, Kérdező. Nincs igénye a párkapcsolatra, jobban érzi magát egyedül, esetleg ennyi idősen már kapott annyi csalódást és pofáraesést az élettől, hogy rájöjjön, semmi értelme nincs az egésznek.

Tisztelem a mentalitását és irigylem is ám!

2017. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nem mindenkinek életcél a házasság és a gyerek. Van aki nem találja az igazit, akkor jobb is ha nem alkuszik meg és nem megye bele olyan kapcsolatba, hogy na ez is jó lesz ha nincs jobb.Mai világba amúgy sem fura, hogy 37 évesen nincs egy pasinak gyereke, felesége.
2017. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs vele baj, inkább az, hogy minden barátnője otthagyta. Sokaknál magas a léc, és nem mind sírnak itt, hogy miért nincs álomnőjük, van aki boldogabb egyedül, mint kompromisszumos házasságban.
2017. okt. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Én hasonló korosztályban (34 éves) ismerek az általad leírtakkal szinte szóról-szóra megegyező tulajdonságú férfit.
2017. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!