Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni a helyzetet, hogy a párodnak van volt felesége, gyereke? Szeretem őt, de utálom a nőt, mert ő volt előbb.

Figyelt kérdés
Ők már egyszer összeházasodtak, gyereket vállaltak, én meg csak barátnő (élettárs) státuszban vagyok. A nő ráadásul próbálja vissza szerezni, mert elhagyta a pasi aki miatt elváltak. Hívogatja, írogat csip-csup ügyekkel, ami sokszor nem is a gyerekkel kapcsolatos. Párom próbálta már leállítani, de ez a nő annál elszántabb.
2015. dec. 13. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna gondolkoznod !! A gyerek miatt sokszor kell behunynod a szemed. Ha ne tudod megtenni, akkor fel is út, le is út !!!!!
2015. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Ez a " nő " párod gyermekének édesanyja !
2015. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Te símán hülye vagy!
2015. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Az nem érdekelne, hogy volt komoly kapcsolata, még akkor sem, ha az házasság volt. Olyan férfival viszont nem kezdenék, akinek már van gyereke. Max. akkor, ha már nekem is van és nem is szeretnék többet, de akkor meg anyagilag nem közösködnék a pasival.
2015. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 acelsziv ***** válasza:
43%
Konkrétan gyagyás vagy.
2015. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A hülye és gyagyás leoltások helyett szeretnék hasznosabb választ kapni, mert ezzel nem vagyok előrébb.
2015. dec. 13. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
De előrébb vagy , csak nem olvasol a sorok között !
2015. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod vagy nem. Ez a te döntésed. A párodnak mindig is a gyereke lesz az első és ezzel az is hozzátartozik hogy a volt bulájával is tartani kell napi szinten a kapcsolatot. Ha nem tudod elfogadni ezt szakíts vele.
2015. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Soha nem fogsz annyit jelenteni neki,mint a gyereke.

Ès a volt asszonnyal is mindig beszélni fog. Plàne ha a csaj vissza is akarja kapni. Ha nem is a gyerek ügyében keresi,és a pasid nem beszél vele,gondold el,milyen egy gyerek. Könnyen befolyâsolhatò a lelke,esze. A csaj mondja neki:"na,apàd fel sem veszi a telefont"Ez rögzül belé. Ès egy szülőt csakis a gyereke gondolatai,érzései érdekelnek. A gyerekkel mindig is befolyàsolhatò lesz a hapsid.

Ha nem tudod elfogadni,minek kezdtél vele?SOHA nem te leszel neki az első és legfontosabb. Ès a volt feleséggel is mindig beszélni fog. Igen,ő volt előbb, te meg a baràtnője vagy és ennyi a szitu.

De ha az ex nem akarnà visszakapni,akkor is ez lenne a helyzet.

2015. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én nem tudom ezt elfogadni, így nem is kezdek ilyen emberrel.
2015. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!