Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fizetős nővel miért jó megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős nővel miért jó megcsalni a barátnőt?

Figyelt kérdés
Exem fizetni akart egy nőnek,hogy feküdjön le vele. Ennyit tudok a beszélgetésről, szakítottam is vele. Ennek mi értelme? Nem értem...Ezek után tudom,hogy soha nem szeretett, de ott voltam ingyen. Mi ebben a logika? Miért nem dobott?

2017. nov. 2. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Pro: jobban teljesít az ágyban mint te.

Kontra: pénzbe kerül.

Miért nem dobott: mert nem akar hosszútávon prémium szolgáltatást vásárolni, visszatért volna az ingyenesre.

2017. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

így van,.

sok férfi azért csinálja, mert a kapcsolatában nem kapja meg amire legbelül vágyik, és nem is hozza fel, mert csak veszekedés lesz a vége...(nem vagyok pronos r/*//*banc, biztos nem lesz anál stb...)

De eldobni sem akarják a kapcsolatot, ha amúgy jól megvannak, átlagos szexuális élettel, és minden stimmel.

Szóval keresnek egy fizetős csajt, jól megrakják ahogy akarják, kiélik magukat, aztán otthon várja a meleg vacsi és a szerető nő, vagy család.

és egyszerűbb jóval, mint köröket futni, szeretőt tartani, na meg a zsarolástól parázni ha nem csinálod ezt meg azt, elmondom a feleségednek miket csinálunk mögötte stb..

hivatásosnak leteszel 20 ezret 1 óráért, benne van 2-3 menet, meg amire gerjedsz de az asszony nem engedni es ennyi.

De nyugi van, a nők sem különbek, csak diszkrétek...

hány hány olyan kapcsolat van ahol "apa" már nem teljesít úgy, jóval idősebb, vagy szívbeteg satobbi, és anya tart valakit akivel hetyeg...de ugye anya nem hagyja el apát, mert apa gazdag, minden van, csak teljesítmény nincs. :D

szóval a szex mindig is hajtóerő volt, és marad is. Különösen a jó, mindkétfél számára kielégítő szex.

2017. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Fizetős nővel a szex nem számít megcsalásnak, csak a be nem teljesült szexuális vágyak kielégítésének. Nem rossz dolog az, csak hosszú távon drága.
2017. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Nézd, az ember bonyolult lény. Lehet kalandvágy, újdonság ereje, vagy valami olyan titkos vágy, amit veled nem mert, vagy tudott kiélni. Sőt az is lehet, hogy nem voltál elég jó neki a szexben.
2017. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Egy hűtlen pöts, de ingyen nem talált ribit. Ennyi.
2017. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

utsó: nem értek egyet, pont a felsorolt okok miatt...

miért kellene ingyen ribi, ha az visszaélhet a helyzettel és zsarolhat később?

így a legtisztább, kifizeted, és inkognitó.

2017. nov. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 János Gilján ***** válasza:
70%

Csak logikusan kell nézni a kérdést és jön a válasz:


Adott a probléma: Valami hiányzik neki a kapcsolatból. Lehet, hogy valami szexuális élmény, lehet, hogy a megbecsülés, lehet túl sokat volt baszogatva, de lehet bármi más is. A lényeg, hogy valamiért megszületik a vágy, hogy a répáját egy másik punciba rakja.


Miért pont fizetős? Két oka lehet rá. Az egyik, hogy a fizetősbe feltételezheti, hogy akkora tapasztalata van, hogy még jobb élményt kap, mint otthon. A másik pedig az, hogy a fizetős nem fog nyaggatni telefonon, nem akar kapcsolatot, meg gyereket, csak teszi a dolgát, aztán eltűnik. Ha felszedne valakit, az problémákat generálhatna szex után, az meg nem kell neki, mert neki csak a szex kell a probléma nem. Ráadásul sokkal több idő, meg energia felszedni valakit, sokkal nagyobb a lebukási esély is az oltogató üzenetek miatt. A fizetős csak egy telefon, itt és itt találkozunk, 20.000 Ft, egy óra az egész, majd köszöntem és viszlát...


Jómagam sosem vettem igénybe ilyen szolgáltatást, de párkapcsolati tanácsadással (is) foglalkozom, hallottam ezeket az érveket már férfiaktól.

2017. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy fizetős nővel jó megcsalni a barátnőt. Attól függ, mennyit hajlandó fizetni az ominózus nő...
2017. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 János Gilján ***** válasza:
Miquelnél a pont! :D :D
2017. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Egy-két ezügyben tapasztalt férfi(?) válasza miatt már undorodom a férfiaktól. :) Egyre jobban és jobban.
2017. nov. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!