Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet arról megbizonyosod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet arról megbizonyosodni, mielőtt nőként összekötjük valakivel az életünket és gyermeket vállalunk vele, hogy bízhatunk benne és nem fog megcsalni azért, mert a baba sok törődést igényel?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Például hogy egy érett, egészséges mentalitású nő olyanhoz megy férjez, akit kiismert és bízik benne? Jézus isten, gyere le
2017. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezt sehonnan nem tudhatod előre. Lehet valaki akármilyen megbízható, ha elmúlik a szerelem és nem akar már veled lenni, akkor minek maradnátok együtt?
2017. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1.: mindenki ezt hiszi, mégis rengeteg a megcsalás. Gyere le jézus.
2017. okt. 23. 15:13
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Erkölcsös embert válassz vagy olyat, aki nem igényel annyi törődést. Ne vállaljatok gyereket túl korán. Éljetek együtt 1-2 évig, beszéljetek róla mivel jár, mire kell majd figyelni. Tisztázd miben kell majd a másiknak toleránsabbnak lenni, te pedig ne legitimizálj mindent a hormonjaiddal és a gyerekkel, ami a párodnak rossz. Kompromisszumkészség és együttműködés mindkét oldalon. Szerintem.

31/f

2017. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak "azokat" csalják meg :D Ők meg is érdemlik.
2017. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5.: kifejtenéz, mire gondolsz "azok" alatt?
2017. okt. 23. 15:16
 7/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem fogok kertelni, sem célozni. Egy ostoba nő, aki örül mint majom a farkának, hogy összejött a falu bikájával, és juhj, végre elveszi valaki, és lebabázhat, az még gond esetén is homokba dugja a fejét.

Én a magam, és környezetem példájából kiindulva. Diplomás hölgy, diplomás úriemberrel összeházasodik, ismerik egymást, megbíznak egymásban, ha gond van, megbeszélik. Tisztelik egymást, és van gerincük. Ha az egyik mégis válni akar, akkor megbeszélnek mindent, és elengedik egymást.

Míg, az előző, említett hölgy? Fülét, száját, szemét befogja, cska hogy nincs gond. Meg nem is szabad. A nőnek nincs semmi képzettsége, ott van a 3 kölyök, a válásnál se nyene túl sokat. Meg hát a Janika hát az egy micsoda férfi, megbotlik néha az Erkölcs Úton.

Janika meg tudja magáról, hogy megcsalhatja, mert a Nikike az ennyire hülye. Apa is csalta anyám, akkor csalom én is a nejem. Meg hát milyen jó macza már az a Terike a kocsmába. Férfi vagyok, én keresek, nekem ennyi kijár. Meg hát, no, ez ilyen mindenki megcsalja a másikat.


Míg a kulturált emberek? "Én nem csalom meg a párom, mert ettől többnek érzem magam, és gerincesebbnek"

Én kb így látom. TISZT. A KIVÉTELNEK. - S kinek nem inge...

2017. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
Hát ha valakivel éveken keresztül együtt élsz (és nem csak egymás mellett), meg van mondjuk kutyátok-macskátok stb., akkor azért csak kiismered.
2017. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
#7 te csak szeretnéd azt hinni, hogy a hűség és a diploma/intelligencia együtt jár. Az összes kommentedből látszik, hogy iszonyat okosnak hiszed magad, de őszintén szólva nem vagy az.
2017. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Kedves, akkor minek olvasod el a kommentjeimet, ha ennyire zavarlak? :D omfg
2017. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!