Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de nem tudtam, hogy ő szerinte kapcsolatban vagyunk évek óta, ez az én hibám?

Figyelt kérdés

Azthittem,hogy együtt vagyok a "barátommal" akivel egy ideig tényleg csak barátok voltunk. Aztán valahogy több lett köztünk,de nagyon lassan történt minden. Két évig csak barátok voltunk. Később már éreztem,hogy máshogy közeledik felém. De nem lett belőle semmi. Mindig vissza táncoltunk. Most olyanokra gondolok,hogy egyszer csak megcsókolt egy - egy hosszabb lelkizős beszélgetés közben. Volt,hogy azt mondta nekem,hogy "szeretlek" elhívott "randira",de nem lett így kimondva. És különben is sokszor találkoztunk,mégsem volt az randi. Ezek után továbbra is barátok voltunk. Aztán lefeküdtünk,nekem ő vette el a szüzességemet is. Utána szinte mindig együtt voltunk,mintha egy pár lennénk,de mégsem. Sosem mondtuk ki,hogy együtt vagyunk és bizonytalan voltam. Pedig sokat beszéltünk,jó volt a kommunikáció köztünk. De ez inkább barátság extrákkal tűnt nekem. Ami a mai napig fennt maradt. Annyiból tevődik össze,hogy egymásnál aludtunk,de már együtt élünk,mert így könyebb fizetni a rezsit. Még egy hàzaspárral élünk együtt,de már nem sokáig. Eljárunk ide oda, van szex is aztán ennyi. Sosem volt kimondva,hogy kapcsolatban vagyunk. És én közben ismerkedtem egy másik férfival is. Volt pár randink és csókolóztunk is már,de valahogy nem az igazi,nem éreztem jól magam vele,csak külsőre tetszett inkább. Úgy hogy pár hónap után végleg lezártam vele mindent. Azóta csak neten ismerkedtem,meg volt két találkám és semmi több. Én azt gondoltam,hogy a barátommal csak szex van és ilyen szexkapcsolat. Nyitott kapcsolat. Mindegy minek nevezzük,mert nem ez a lényeg. Nem gondoltam,hogy szerinte ez párkapcsolat volt. Nem vallott szerelmet,nem tudtam mivan igazából. Csak elfogadtam mindent ahogy van és nem kérdeztem,mert azthittem csak barátok vagyunk. Aztán egyiknap odajön hozzám a kanapéra és megkérdezi,hogy "Te figyelj, ugye még együtt vagyunk,csak mert ha szakítani akarsz akkor azt ne így add a tudomásomra" stb. A gond itt kezdődött.

A "MÉG"szón is kiakadtam. Mi az hogy még kapcsolatban vagyunk?? Sosem voltunk! Valamint azt feltételezte,hogy szakítani akarok,mert ritkán láttuk egymást egy ideje és valóban volt pár nézet eltérésünk és nem voltam valami kedves. De nem akartam vele szakítani, mert nem is jártunk soha és korábban is veszekedtünk már. Elmondtam neki,hogy itt valami hatalmas zűr zavar van és ugyan azt amit itt is neki is tálaltam. Annyira elsápadt mint a fehér fal, nem is mondott semmit csak " Nem,ez nem lehet igaz" "mivan" "ezt komolyan mondod" ezt hajtogatta, utána elviharzott. Fogta a kabátját és elment. Már a lakótársaink is kérdezik,hogy mi történt,miért vesztünk össze? Úristen ugye nem szakítottunk? Mi az isten történt amivel így megbántottam? Nekik is elmondtam kicsit árnyaltan hogy mivan amire két értetlen arc fogadott és teljesen levannak döbbenve most meg segíteni próbálnak,azt mondják hívjam fel,írjak már neki valamit. Minek? Biztosan a szüleihez vissza ment. 11 napja semmi hír róla. Ő ment el, elviharzott. Semmi cuccát nem vitte el. Smst sem írt nekem. Én még mindig aggódom érte meg most esik le hogy valamit nagyon elszúrtam,de miért nekem kell keresnem őt? Rosszul kérdezem..mit mondjak neki? Nagyon hülyén érzem magam.


2017. nov. 4. 16:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Bocs nem olvastam vegigott leragadtam hogy ket eve szexeltek egyutt laktok de te neked fogalmad nem volt hogy kapcsolatban vagytok
2017. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Te agyban lemaradtal valahol a 13 evesek "leszel a csajom?" szintjen, de ba-szni azt tudsz...
2017. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Igen,mert nem mondta,hogy szerelmes lenne belém vagy hogy ez kapcsolat lenne. Nem éreztem,hogy az lenne. Lehet csak emiatt,de akkor is.
2017. nov. 4. 16:39
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha férfi lennék, én is kiadtam volna ebben a helyzetben. Még jó, hogy nem jöttél össze azzal a másikkal, úgy még nagyobb lenne a trutyi, és egy újabb ártatlan ember sínylette volna meg azt, hogy ennyire nem tudod az emberi kapcsolataidat rendezni/kezelni. Szerintem öntsél tiszta vizet a pohárba.
2017. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

“Pedig sokat beszéltünk,jó volt a kommunikáció köztünk.” - Nem, nem volt jó, különben tudtátok volna, hogy egyáltalán együtt vagytok-e, vagy sem... ezt a későbbi esetleírásod is alátámasztja... ez itt az egyetlen - khibaszott nagy - probléma; a nem működő, xar kommunikáció.

Egyikőtök sem hajlandó kimondani, hogy “járni akartok” (bocs a kamaszos megfogalmazásért, de ez a helyzet ezt kívánja, totál tiniszinten viselkedtek), és így fogjátok elveszíteni egymást, hacsak egyikőtök le nem ad végre a fenenagy büszkeségéből, és kimondja, hogy veled akarok lenni.

2017. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
67%

A hét trollja.

Ez a sztori legalább vicces.

2017. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes egy szitu ez az biztos... Valamilyen szinten egyet értek az első válaszolóval. De azért szerintem ahol az egyik félnek nem egyértelmű, hogy kapcsolatban vannak, az nem kapcsolat. A szextől még nem lesz két ember párkapcsolatban. Van rengeteg dolog, ami kell egy normális kapcsolatba, de nálatok nem volt meg. Hogyha fel sem merült benned, hogy ez egy komoly kapcsolat lenne, akkor azért a srác valamit nagyon szarul csinált. Hogy a francba nem tűnt fel neki, hogy te nem úgy állsz a dolgokhoz, ahogy ő?

Persze hülye helyzet ez, de szerintem nem (csak) a te hibád, hogy ő többet látott ebbe bele, mint ami. Nagyon nem tudsz semmit sem csinálni, ezek után nyilván hozzád szólni sem nagyon fog, ami talán nem is baj. Azért dobj neki egy sms-t, hogy jól van-e, meg hogy ha gondolja akkor a cuccát vigye el. De ne okold magad emiatt. Egy kapcsolathoz nem úgy állunk, hogy "hát biztos tudja, hogy együtt vagyunk". Nem hiszem, hogy sok energiát rakott volna bele a párod ebbe az egészbe, hiszen akkor neked is egyértelmű lett volna, hogy mi ez kettőtök között.

2017. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Soha senki mással nem szeretkeztem,csak vele! És ha mással megismerkedtem volna és együtt lettem volna akkor szólok neki erről,mert egyszerre párhuzamban több férfival sosem lennék. Szerintem az nem bűn,hogy másokkal találkoztam és beszélgettem,meg volt egyszer egy csók is. És mind ezt úgy,hogy azthittem nincs kapcsolatom. Nem csak azért,mert nem lett kimondva. De a szüleinek sem mutatott be, nem beszélgettünk úgy kettőnkről mint egy pár,nem beszéltük meg,hogy mi nem tetszene a másiknak,milyen "szabályok" vannak stb.
2017. nov. 4. 16:42
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

annyi de annyi ilyen debil kérdés/válasz van ezen az oldalon, és ilyenkor mindig elgondolkozok hogy kik lehetnek ezek az emberek, vagy hogy egyáltalán hogy nézhetnek ki? zsákfalvakban élő cigányok? rokonok közötti kapcsolatból született enyhén fogyatékos emberek? vagy csak egy unatkozó netes troll?

kérdező, te minek vallod magad?

2017. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%
“Nem csak azért,mert nem lett kimondva. De a szüleinek sem mutatott be, nem beszélgettünk úgy kettőnkről mint egy pár,nem beszéltük meg,hogy mi nem tetszene a másiknak,milyen "szabályok" vannak stb.“ akkor milyen jó kommunikációról beszélsz? xD Mert itt ilyen nincs, az tuti. Szánalom az egész “kapcsolat”, amit itt leműveltek... beszéljetek végre normálisan, őszintén, mi ebben olyan qrva nehéz? Ha már a “felnőtt párkapcsolatok” kategóriába írtál... (mert ez nem idevaló, a tinik sem ilyen nyomorultak, mint ti)
2017. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!