Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet.3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet.3 éve vagyunk kapcsolatban az utóbbi időkben eléggé megromlott a kapcsolatunk. és kis időre szünetet tartottunk. és megcsaltam mit tegyek mondjam meg neki vagy egy életre legyen lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

a kapcsolatunk nagyon nagyon tökéletesen indult. még a gimibe ismertem meg a barátnőmet első látásra szerelmesek lettünk. és nagyon szépen is ment a kapcsolat. és nagyon gyönyörű csodás kapcsolat volt. és nagyon nagy volt a szerelem. ahogy teltek az idők úgy jöttek a problémák is. kevesebb találkozás. több veszekedés és féltékenységek. de a végén mindig kibékültünk. és újra lángolt a szerelem. de a legutóbbi helyzetben viszont annyira el fajultak a dolgok hogy már egyáltalán nem volt ideje rám és alig találkoztunk. azóta dolgozom és ő is alakítja az életét.sulizik de szerettük egymást és kitartottunk egymás mellet ha kevesebbet is találkozgattunk is...

de összevesztünk és szünetet kért. én nagyon haragudtam rá mert feleslegesnek tartottam.. és mondtam rendben. de nagyon ideges voltam rá.. el telt 2 nap nem keresett és én írtam neki sms-t is hogy hiányzik amire nem jött válasz sem.. és jobban befordultam. azt hittem vége.. és egyik lány ismerősömmel futottam össze.... és elmeséltem neki a szituációt aki azt mondta segíteni tud: mondta menjünk igyunk valamit és kapcsolódjunk ki . hát el mentem... és elég jól éreztem magam: és elég késő volt. és a csaj mondta aludjak nála.. úgy voltam vele hát renden úgyis barát semmi baj nem lehet belőle. majd fel mentünk és a csaj rám mászott. azt mondta úgyse tudja meg senki meg ez csak egyszeri alkalom lesz én meg azt mondtam hát rendben. és itt rontottam el mert hagytam magam és meg történt.. de már akkor bántam: és igazából a csaj nagyon bomba nő volt. de nem éreztem magam olyan jól amennyire kellett sőt elég kellemetlenül. és már akkor meg bántam. másnap reggel egy idegen lakásba keltem egy csajjal mellettem és szívem szerint elfutottam volna. és csak néztem ki a fejemből hogy mit tettem....... nem kellet volna

majd rá 3 órára rá jött egy sms- a barátnőmtől hogy hiányzik és szeret és sose akar elveszíteni. és reméli hogy én is szeretem és megoldunk mindent és találkozzunk beszéljük meg..

az a baj én sosem tudtam hazudni és sosem csináltam ilyet.. de nagyon megbántam és nem tudom hogy mit csináljak mondjam el neki vagy ne? de ha el mondamám egy világ omlana össze benne.. és szeretem nagyon és hiányzik vele lennék életem végéig ha kell de ha bevallom biztos vége lenne de azt megtanultam egy élere hogy ilyet több nem csinálok de hazudni se akarok neki de nem akarom hogy vége se legyen? mit tegyek valaki segítsen: 23/F (értelmes válaszokat kérek,értelmes emberektől. )


2014. márc. 17. 17:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, illik tudnia róla. De azt is mond meg hogy azt hitted vége vele, és hogy megbántad. Jobb mintha nem mondanád el, mert egyszer úgy is megtudja.
2014. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 Noydra ***** válasza:
100%

Huuu ba.s.zki, jól megsz.o.pattad magad.:/

Mond el neki.

Ha ezt is megoldjátok, van jövője a kapcsolatotoknak, ha nem, nincs.

Jobbat nem tudok.

De én pl nem bírnék a lelkiismeretemmel az biztos...

2014. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
62%
Ne mondd el neki. Nem azért, mert erre bíztatlak, hanem mert feleslegesen törnéd össze, mint nőt. Ba sszki, tanulj a hibádból és soha többé ne tegyél ilyet, ha nőd van. Ha szingli vagy, bármikor. Hallgass erről, mint a sír és legyél tisztelettudó, illedelmes, korrekt a barátnőddel. Ne vegyél neki csak úgy ajándékot meg ne halmozd el, mert az gyanús lesz neki. De legyél vele ember és ha tényleg szereted, nagyon gyorsan elfelejted ezt a tévedésedet.
2014. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
56%
Meg egy voks a 3. Hozzaszolo javaslatara. Ne mondd el neki,biztosan kidobna most . Ha szereted es akarszeg tole valamit ,akkor szeresd ahogy megerdemli es soha tobbe ne kacsints felre.
2014. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
# 3/3 igazad van teljesen én is így gondolom én nagyon meg bántam. és ez életre tanultam belőle. ha elmondanám össze törne. teljesen és a rólam alkotott képe megváltozna. és már nem lenne jövő csak utálat egy örökkévalóságra. és várok pár napig igaz nagyon fura lesz a szemébe nézni akkor is úgy. meg nagy szemétség. de fel fogom úgy hogy nagyon meg bántam. és nem akarom elveszíteni ezért meg próbálom titokban tartani és tisztelettudóan viselkedni vele. és tanultam belőle..
2014. márc. 17. 18:11
 6/44 anonim ***** válasza:

Legyél gerinctelen és akkor ne mond el, ha annyira azt szeretnéd.

Elvégre is csak folyamatosan úgy kéne a szemébe nézned, hogy hazudsz neki. Azzal a farokkal dugnád meg, amelyikkel azt a másik csajt is, miközben elvileg vele voltál együtt.

Elfelejteni pedig biztos nem fogod tudni.

2014. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem se mondd el neki.
2014. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

MONDD EL A BARÁTNŐDNEK, legyen annyi vér a p*cádban,hogy elmond, ha annyi volt hogy azt tedd.

Szerintem minél hamarabb elmondod,és nem húzod annál jobb, és ha látja,hogy nagyon megbántad, talán még megbocsájt egyszer.

2014. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
ha viszont elmondom akkor 1000% hogy vége. persze könnyű mondani. hogy mond el de ezt a helyzetet senkinek soha nem kívánom és tanuljatok belőle.. mert én tanultam ha már rá gondolok kiráz a hideg. nem magamat ismerem. mintha nem is én lettem volna az.. holott közbe rá gondolok a barátnőmre. és belegondolok hogy őt el veszíteném azt a sok jó dolgot amit végbe vittünk együtt meg mennyire szeretem még a hibáival is mindig el gondolkodom. hogy nincs szívem el mondani neki. mert ő ezt nem érdemli meg. és tudom hogy tiszteletbe tartotta. és ő sosem csinálna ilyet. és én mégis meg csináltam. ez a nem mind1. és nem szeretnék neki csalódást okozni. ezért lehetséges hogy hagyom a kapcsolatot. és úgy lesz vége hogy ez tán sosem fog ki derülni. holott nem voltunk házasok. de bánom :( annyit tudok. de nagyon szeretem..
2014. márc. 17. 18:41
 10/44 kolosszus22 ***** válasza:
45%
Ne mondd el! Ezt megcsináltad, most már viseld a terhet, ne a barátnődre rakd át.
2014. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!