Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány vagyok kapcsolatban élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok kapcsolatban élek 1 éve régen mikor öszejöttem wele megcsaltam és megbocsájtott mostő csalt meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
ő a régi dolgaimmal támadott visza bocsánatot kérte tőle annak ellenére h megcsalt. és reménytelennek tűnik az eset ma szakított welem. Szerintetek mit csináljak, hogy visszaszerezzem? Normális válaszokatés reménytelennek tűnik az eset ma szakított welem. Szerintetek mit csináljak, hogy visszaszerezzem? Normális válaszokatés mellékesen csak csokal csaltam meg!Szerintetek mit csináljak, hogy visszaszerezzem? Normális válaszokat!
2012. máj. 6. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltak, kidobtak és neked még ő kell?? Te teljesen hülye vagy?
2012. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyengusz vagy. Jobbat nem tudtál kitalálni?
2012. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon szeretem őt :/
2012. máj. 6. 14:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Most te is bocsáss meg, és kvittek lesztek :D
2012. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
IQ-d mennyi? :D
2012. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"A szemetet összehordja a szél"
2012. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
te divat w-s vagy???
2012. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
épp azaz h bocsánatot kértem még én amiért megcsalt és ő támadott a régi dolgaimmal.
2012. máj. 6. 14:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyira fájt elolvasni ezt a kérdést...a helyesírásod miatt. Megcsalt és szakított veled. Mit akarsz akkor tőle. Nem azt kérte, hogy bocsáss meg neki, hanem dobott. Egyértelmű, nem? Nem kellesz már neki. Sajnálom.
2012. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,ez így tök korrekt kapcsolat lett volna.Megcsalod-megbocsájt,megcsal-megbocsájtasz és így tovább,míg a halál el nem választ.
2012. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!