Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

Egy 20 éve tartó házasságról van szó, ahol a pasi csalja a feleséget pontosabban lefekszik egy másik nôvel is

Nektek ez beleférne? Ez már váló ok lehet?



2017. nov. 5. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Kapcsolattol fugg. Szerintem az emberek nagy reszenel nem kerdes, hogy ez valook-e. A legtobben kidobnak a pasit, hogy a laba se eri a foldet. A megcsalast nem jol turik altalaban az emberek. De sok olyan kapcsolat van, ahol belefer, a hazastarsak szemelyisegetol fugg.
2017. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Altalaban azoknal a noknel fér bele akiknek nincs hova menniuk, vagy nem kellenének senkinek.
2017. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem csalás, hanem megbeszéljük és nyíltan megy, nem nálunk, hanem elmennek valahova, akkor nekem beleférne hogy feleségem mással randizik, hetente egyszer-kétszer. Feltéve, hogy ettől a mi kapcsolatunk ugyanolyan jó marad vagy jobb lesz. 42F
2017. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Veled fekszik le?


Vagy miért írtad ide ki ezt?

2017. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Dehogy fér.
2017. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem
2017. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

#7 Te melyik korban élsz...? Honnan a jó büdös francból szeded, hogy a férfi fizeti a nő “életkörülményeit”?

Vagy vmi béna troll vagy?

2017. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ignoráld, ő csak egy toporzékoló óvodás, nem kap alanyi jogon nőt, ezért itt próbál oda-oda rugdosni a női nemnek.

Szegén anyját sajnálom csak az ilyennek, megszüli, dolgozik, neveli fáradtságosan, aztán egy ilyen aljas valami lesz a gyerekéből, aki szembeköpné.

2017. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem voltam ugyan 20 évig házas, de nem, nekem ez nem férne bele.

Soha, semmikor, semmilyen életkorban, semmiféle indokkal egyik fél részéről sem.


Nem is értelek: ha valaki 20 évet letol egy házasságban, arra más erkölcsi, más társadalmi elvárások vonatkoznak, mint aki nem? Vagy a kora jogán vagy hogy gondolod kérdező? :D


Abban hiszek, hogy ha egy tartós, elköteleződésen, érzelmeken is alapuló kapcsolatban bármilyen (tehát akár szexuális is!) gond van, azt félrelépés helyett első körben megoldani, megbeszélni kell. Ha valamiért ez nem vezet eredményre, akkor amennyiben nem okoz már örömet a kapcsolat, tisztességgel, gerinccel, korrekten elválni, továbblépni, ha más nem marad.


...tudom miről beszélek, elváltam és nem, nem ment félre egyikünk sem.

Nyilván ez sem könnyű, de egyenes embernek az egyetlen elfogadható megoldás akkor is, ha utána nem egyszerű a gyász, társkeresés, újrakezdés.


Nem jár alanyi jogon a tisztességtelenség senkinek :)


40N

2017. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Válóok bizony. Ráadásul ebben a korban már nem kötnek össze se az anyagiak se a gyerek. Egy 2 éves kicsivel, gyesből tengődve nem mindenki olyan önérzetes, hogy elváljon.

De 40 fölött, majdnem felnőtt gyerekkel, saját keresettel már nincs olyan dilemma, hogy "jajj miből nevelem fel a gyereket".

Sokkal hamarabb lesz válás a végén.

2017. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!