Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők amikor megcsaltátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők amikor megcsaltátok a párotokat kiderült vagy nem?

Figyelt kérdés
Miért tettétek? Irjatok kort is köszi! Ha gondoljátok irhatok privátban ha ide nem szeretnétek.
2017. nov. 6. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

:-)


28/F

2017. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja kiderült, mert elmondtam, amikor ő meg megcsalt az egyik barátnőmmel, szép sztori nem?

Én csókolóztam egy férfival, buliban, utána szégyelltem, hezitáltam mi legyen. Erre pár napra rá lebukott a közös barát lánnyal. :D Akkor megmondtam neki, hogy nem baj, nyugodtan dugjanak tovább titokban, én is csókolóztam mással, akkor már nem mindegy a kapcsolatnak. Megérdemeltük egymást.

Azóta senkit sem csaltam meg.

2017. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem buktam le.


Nem akartam a kapcsolatot, és épp úgy gondoltam bármit megtehetek, mert engem megcsaltak, mindneki dögöljön meg.


Másnap szakítottam vele.

2017. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem derült ki. Miután szakított velem-mert beleszeretett másba-, elmondtam.

A szerető inkább egy nagyon jó barát volt extrákkal. Az exemmel abszolút nem illettünk össze. Nagyon szenvedélyes, de nagyon fájdalmas kapcsolat volt. Tányérdobálós, kiabálós veszekedésekkel, utána óriási békülősszexszel. Pár pofont is kaptam tőle, meg pár nehezen feldolgozható traumát. De én sem voltam szent.

Azt hiszem a biztonságot és a megértést kerestem a szeretőben, a lelkem babusgatása hiányzott, ugyanakkor nem akartam lemondani az exemmel átélt szenvedélyről/szenvedésről sem. Kicsit mazo voltam.

24n

2017. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én megtenném, és nem akarok lebukni. Jöhetnem az ilyen-olyan szemét vagy üzenetek. Aki akar megismer aki nem az utálhat. :D

Hja, és aki ismer szeret.

2017. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, benéztem, nem vagyok nő :D
2017. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem buktam le. Az elő kapcsolatom 3 évig, a második 2X1 évig, ( közben volt szünet. A mostani szintén 3. éve tart, de úgy érzem kiéltem már magam, ha ennek vége lesz (langyosodik) nem lesz több szeretőm.
2017. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!