Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom elmondtam neki most dobott de vissza akarom szerezni mert rajottem nagyon szeretem mit tegyek hogy vissza kapjam? 32/F

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Ejj de ismerős történet, engem is egy 32 éves férfi csalt meg és bevallotta nem rég.

Nem hinném, hogy az exem vagy, de csak annyit tudok neked tanácsolni, hogy ne alázd meg se magad, se őt, hogy lemész papucsállatkába.


Tanulj az esetből és soha többet ne tegyél ilyet. De őt már hagyd békén!

2017. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonat nagyon úgy néz ki, hogy már elment...
2017. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Ennyi ésszel, minek akarod vissza szerezni? Szereted, akkor miért szomorítottad el, hogy elmondtad neki? Akinek jár a szája, az így szokott járni.
2017. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha az feláll, az ész leáll....mi?

Ha van olyan hülye, visszafogad :)

2017. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem így megy. Előbb tanulj, utána e változást mutasd meg neki. Legközelebb gyakorold érzelmeid.
2017. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Vigyél neki egy nagy csokor vörös rózsát! Mondd meg neki h nagyon szereted, és a jövöben mindent megteszel, h boldog legyen, nem teszel ilyet. Új ember leszel. Ajánld fel neki h feküdjön le egy pasival, és akkor ki van egyenlítve, fátylat rá:)
2017. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Volt egy üvegpoharam, nagyon szerettem használni eltörtem. Kb így jártál. A bizalom egyszeri, sose lesz újra teljes ha egyszer elveszítetted.


6-os:

"Ajánld fel neki h feküdjön le egy pasival, és akkor ki van egyenlítve, fátylat rá:)" Te ezt komolyan gondolod hogy egy normális kapcsolatban így működik? Ha eddig maradt is egy csekélyke esélye ezzel tuti hogy elveszíti. Mennyire szerethet valaki egy nőt ha azt ajánlja neki hogy kurjon mással?

2017. nov. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

"Mennyire szerethet valaki egy nőt ha azt ajánlja neki hogy kurjon mással?"


Nagyon. Sokkal jobban, mint te valaha bárkit.


Vagy nem. Mégis mi az összefüggés? Az hogy te birtokló vagy, az nem azt jelenti hogy már ne tudna szabadságot adni, és főleg nem jelenti, hogy te jobban szereted.

2017. nov. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Minek csaltad meg?
2017. nov. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Rábsztál
2017. nov. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!