Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, hazudtam neki, félévig titkoltam, elmondtam neki! Szakított velem! Hogyan szerezzem vissza? -javított szöveg!

Figyelt kérdés

Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni!

A Szerelmemmel elég hullámzó volt a kapcsolatunk,sok szakítással és veszekedéssel.Összeségében 4 éve nem tudunk meglenni egymás nélkül.1éve kb. h újra összejöttünk,és fél évig minden rendben is zajlott,vagyis ebben a tudatban voltam.Fél év elteltével a barátaimmal felmentünk bulizni,és aztán jön egy telefon...a barátnőm az....azt mondja,h felhívott egy oylan vkit akit nem kellett volna,mert megigértük egymásnak,h ő egy bizonyos pasit zár ki én meg egy bizonyos nőt zárok ki a kapcsolatunk maitt,h működjön,de felhívta,majd engem és még ő nyomta rám a mobilt.Elment,ahol bulizott a bartánőivel...és még neki állt feljebb....olyanokat mondott,h fontos neki úgymond az "ex-e" és ha nem beszélhet,akk lehet,h köztünk és vége lesz....sok veszekedés és nap után ÉN engedtem....h beszélhet vele...de akk én is azzal a lánnyal,akit kizártam,és aki miatt szét ment a kapcsoaltunk 2éve....és ő belement,de később már viszakozott,és jöttek a folytonos veszekedések,a másik lánynal meg a beszélgetések!

Teltek a hetek,és a barátnőmmel egyre sűrűbbek voltak a veszekedések...és a másik lánnyal megint egyre jobbakat beszélgettünk....mint régen.Aztán jött a tavaszi szünet neki,nekem melóból szabadság...és a barátokkal mecsekbe mentünk túrázni,de a barátnőm kifogásokkal jött,h nincs pénz,idő stb....bár fizettem volna neki az egészet!..de a szülinapját akk tartotta meg,mikor mi Mecsekben voltunk,és arra volt pénz....!

Akk mikor mecsekben voltam szinte nem besz velem semymt...szart a fejemre..és ott éreztem,h nem vok szerelems és hazameek és szakítok vele....közben még beszélgettem a másik lánnyal is,és akaratom ellenére hitegettem őt...mert tőle akk többet kaptam ,mint a barátnőmtől,de csak szóban!

Mikor hazaérkeztünk a túrából,beszéltem vele..és elmondtam,h nem vok szerelmes....bár nem szakítottam,mert még szerettem....és magamban akartam tisztázni az érzéseket...!Ő elkezdett változni..jó irányban....mindennél jobb volt a kapcsolatunk,még sose volt iylen jó....csak 1 gond volt...az is velem,hogy már nem voltam szerelmes,és itt hibáztam,h nem szakítottam,hanem engedtem,h sodródjak!Bár hazdutam a barátnőmnek is ,mert azt mondtam neki,h nem beszélek a másik lánnyal!

Bár szakítani azért nem akrtam,mert viszgái voltak és utolsó éves volt,de meg kellett volna tennem.Közben a másik csajjal mégtöbebt besz,és alakult vmi köztünk,vagyis inkább közte,mert én összevoltam zavarodva!

Az egyik este átjött,és megtörtént a baj....Megcsaltam a barátnőmet:(....nem volt sex,szájra puszi volt,és csak ő ért hozzám úgy,de ez is uyganolyan megcsalás,amit nagyon bánok!

Fél évig maradt titok....már kezdet rendeződni az érzéseim...de még bizonytalan voltam...és a másik lánnyal a bezsélgetések tartottak!

De jött a nyár,és a Balaton a barátokkal és úgy voltam vele,h ez a legjobb esély,h tisztázzam az érzéseim,ha kettesben vok vele az ország másik felében....!Így is történt..újra szerelems lettem és vok....bár akk a másik csaj rám írt face-en,ami kiderült és leszabadult a pokol!És abban a pillanatban éreztem,h nem akarom őt elevszíteni,mert nála jobb nő nem lesz,mert megváltozott értem és normális lett kapcsoalt terén!ÉS bár ezt még megbocsájtotta,de kérdezte,h van vmi amiről tudnia kell...mondom NINCS!!!

Majd a bűntudat kihozta belőlem,h ne hazduhatok neki,és elmondtam,h MEGCSALTAM!És kidobott!!

De viszont felkínált egy esélyt,h ha megváltozom és bebizonyítom,h szeretem akk lenne még jövőnk,DE...(itt jön a szörnyű de)addig ő elvan másokkal és azt csinál amit akar!!!

Belementem...letörltem magam face,myvip,iwiw,baratikor,hi5,network,tudja az msn jelszavam,e-mail jelszavam,és minden féle kapcsolatott megszakítottam a másik lánnyal,sőt nem is besz azóta vele.

Próbáltam közelebb kerülni,de nem enged....mondta,h tettel bizonyítsam be neki,h szeretem.Ő tudja h mire gondol,én nem....Megtennék érte mindent h helyre hozzam,de úgy érzem nem érdekli..és csak játszik vele,de közben meg elvileg szeret,de mégis pont ma lesz randija egy másik pasival,ahol a pasi se komoly kapcsolatot akar...!Én meg jövőhéten meek viszsa melózni küldföldre 2hétre..és addig beszeretném bizonyítani,h szeretem,mert ha nem,akk míg nem vok itthon,addig akármit csinál és én a megbolondulás határán leszek,de már vagyok is!

tudom,h hiobáztam hazudtam...ezt ő is tudja,h így érzek..de nem hisz nekem akármit mondok...de akk milyen tett van amivel szeméylesen tudom bebizonyítani,h szeretem őt,és nekem ő a legfontosabb???

Hogy szerezzem vissza őt???

Kérlek segítsetek a tanácsotokkal!


2011. szept. 7. 14:12
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
93%

Anélkül, hogy végigolvasnám (mégis van aki el fogja?):


Puhap.öcs vagy, fél évig átbasztad az agyát, még jó, hogy kidobott. Tedd túl magadat rajta, nőj fel, és viselkedj férfi módjára. Legközelebb ha félrelépni támad kedved, akkor járjon a fejedben az, hogy mennyire aljadék voltál...

2011. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
juj...ez nagyon olyan itn az én történetem...csak mi még nem szakitottunk.Mi is 4 éve vagyunk együtt...bunkózik velem a barátom..stb..de nagyon szeretem.Tanácsot viszont nem tudom,hogyan adhatnék mivel én is azt kérek.Vak meg ne vezessen világtalant,ugyebár.Mondjuk én azt mondom,hogy ugyanolyan soha sem lesz már.Ez biztos.
2011. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:
83%

ugyanazokat tudom írni, mint a másik kérdésednél:


értsd már meg, hogy mindegy, hogy Te mit akarsz. az is mindegy, mit csinálsz. ő már nem akarja ezt a kapcsolatot (egyébként örülj neki, mert elmebeteg). a "megcsalás"-ügy csak ürügy volt.


a jelszavaidat meg változtasd meg.

2011. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad van,h jobb már nem lesz,de ezt a szívnek hiába mondja az ész,én is tudom,de mégis reménykedik a szívem!Amúgy te megcsaltad a párod?
2011. szept. 7. 14:31
 5/12 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Fél évig nem reménykedett a szíved, csak a farkad...
2011. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak, hogy tudd! Te vagy a tartaléka arra az esetre, ha nem jönne össze egy másik.
2011. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Elolvastam, haver, ne csinálj semmit, csak játszik veled, ő irányít abszolút, keress egy másik lányt és tedd féltékennyé, és ne keresd a barátnődet, ne beszélj vele, és majd féltékeny lesz és visszamegy hozzád, ilyen egyszerű, csak ne alázkodj meg, ne fuss utána, maradj férfi, ha szeret úgy is visszamegy hozzád, ha nem akkor találsz jobbat.

21f

2011. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sok minden megfordult a fejemben...persze az is,h tartalék vagyok....és sok más baromság is...!!!Legegyszerűbb és a legjobb megoldás elfelejteni lenni őt,de az nem oylan könnyű,főleg h egy baráti társaság vagyunk,vagyis lényegében én hoztam be őt,és megkedvelte a barátaim,és velünk akar járni bulizni!Kértem,h legalább ne lógjon velünk,de hiába!Így a felejtés képtelen,főleg ha midnig vele kell bulizni,meg nézni,h kivel mit csinál...!
2011. szept. 7. 14:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
csak tartalék lennél,mint ahogy az itt már mondták!!! felejtsd el a csajt..én is elfelejtettem azt akit bazira szerettem,igaz h 3 év kellett h tisztában legyek,de elfelejtettem...ne hadd magad h papucs legyél!!!!
2011. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Én nem értek egyet a többi válaszolóval abban, hogy csak tartalék lennél. Borzasztóan fájhat az a lánynak, hogy megcsaltad, még ha ilyen apró dolog is volt. Úgy gondolom, hogy csak azért mondta, hogy ő másokkal kavar, hogy olyan rosszul érezd magad mint ő. Szerintem ez csak gyerekes bosszú, valójában pedig nem csinál semmit. Legalábbis én el tudom képzelni magamról, hogy ezt tenném.

Persze lehet, hogy tévedek, nem ismerem.

A válaszaid alapján úgy tűnik, nem is vagy biztos abban, hogy vissza akarod hódítani, de ha biztos lennél, akkor azt tanácsolnám, hogy lepd meg egy gyűrűvel. Nem eljegyzési gyűrűre gondolok, nem kell, hogy drága legyen, csak mikor átadod, kísérd a megszokott szöveggel(milyen fontos neked stb.) és mondd, hogyha elfogadja, akkor egy teljesen új fejezet nyílik a kapcsolatotokban, kölcsönös bizalommal, és tiltások nélkül.(micsoda hülyeség volt megtiltani egymásnak az "exekkel" történő beszélgetést..)

2011. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!