Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, elmondtam neki, megbocsátott, viszont nem hiszi el, hogy szeretem, hogyan bizonyítsam be?

Figyelt kérdés

Részegen csókolóztam egy másik lánnyal. Másnap elmondtam neki, kidobott, aztán hajtottam érte és kibékültünk.

Úgy látom, nem érzi magát boldognak velem és nem hiszi, hogy szeretem, mert akkor nem tettem volna meg.

Viszont nagyon-nagyon megbántam és nagyon szeretem.

18F


2011. dec. 29. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Hívd át magadhoz. Rakj tüzet, majd a tűzrakó hely egyik oldalánál ülj le te a másik oldalra ültesd le őt. Aztán nézz a szemébe, és tedd bele a kezed a tűzbe.
2011. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne smárolj le más csajt, mondjuk kezdd ezzel. :D

Nem kell magyaráznod semmit! Csak legyél vele. Ne foglalkozz azzal, hogy nem hiszi, hogy szereted, csak legyél vele. Éreztesd, hogy szereted, hátha megenyhül.

2011. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első: Attól tuti kibukik. Viszont a hatás nem marad el. :D Bár lehet, hogy onnantól furcsán néz majd a srácra, és nem egészen azt éri el, amit akart. :D
2011. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Márpedig a lányoknak igenis fontos hogy kimutassák nekik hogy szeretik.szerintem ne hozd szóba ezt a csók témát egyszerűen felejtsétek el,és úgy mutathatod ki hogy szereted,ha például lemondasz fontos dolgokat miatta.vagy nyugodt körülmények között belemondod a szemébe .
2011. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Próbálom kimutatni neki, elmondom, megírom, mindenféle módon. Ő is mondja, hogy szeret, de nem érzem boldognak, ez pedig eléggé rossz érzés nekem is.

Nincs még egyébként 1 hete sem, hogy újra összejöttünk.

2011. dec. 29. 08:42
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
1 hete se,és te már megis csaltad?azmunka.:D
2011. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy szereted, de mégsincs időd arra, hogy újraépüljön a bizalma irányodba? Majd idővel elfelejt a dolgot, addig meg fogadd el, hogy fájdalmat okoztál neki és ez nem fog egyik percről a másikra elmúlni.
2011. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amióta újra együtt vagyunk, az nincs 1 hete.

De igen, van időm... Csak nem szeretném, ha a bizalma idővel sem épülne fel, ezért tennék lépéseket. :)

Köszi a válaszokat, zöld kezecske ment mindenkinek :))

2011. dec. 29. 09:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha megcsaltad, akkor nem szereted.
2011. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem azért csaltam meg, mert nem szeretem, hanem azért, mert egy barom vagyok. Nagyon szeretem a barátnőmet, épp ezért küzdöttem érte és ezért akarom neki bebizonyítani a dolgokat.
2011. dec. 29. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!