Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi a rosszabb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a rosszabb? A megcsalás vagy a folyamatos hazudozás?

Figyelt kérdés
A párom szakított velem mert csókolóztam egy férfival. Nem én akartam, ő nyomult rám, elhajtottam de folytatta. Csók lett belőle, amit hagytam Megbántam, de nem tudom visszacsinálni. Viszont kb. lelkibeteg lettem tőle, hogy megtörtént.El is mondtam a páromnak, mert őszinte akartam lenni. Azt mondta nem tud megbocsájtani. Én viszont mindig megbocsájtottam a hazugságait. pl. titokban facen nőkkel beszélgetett, nekik is össze vissza hazudozott. Egyszer elolvastam. Képes volt olyat kitalálni, hogy meghalt az anyja és ő a kemény családfenntartó, holott még munkája se volt. Szinte minden munkát én szereztem neki, ahonnan rendre ki is rúgták. Persze azt is letagadta. És képes volt azt mondani, hogy ő hulla fáradt, pedig nem is csinált semmit egész nap. Azért elment otthonról, hogy úgy érjen haza, mintha dolgozott volna. Mindig megbocsájtottam neki, mert úgy érzem nem nagyon találnék olyan pasit, aki el tudna viselni. Elég hisztis vagyok, meg depressziós. Ő elviselt, és segített mindig. De azt mondta nem tud megbocsájtani, mert én megcsaltam, ő meg mindig hű volt hozzám.
2017. nov. 19. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha választani kell, akkor inkább a hazudozás, de ez az esetedben mindegy, mert ő nem fog megbocsátani.
2017. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

A felelősségvállalásod siralmas.


"Nem én akartam" (...) "amit hagytam"


Aha. Te is aktívan részt vettél benne, nem kényszerített. Szar kifogás ez a "de csak ő nyomult én pedig az ártatlan áldozat vagyok" dolog.

2017. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két választásod van: vagy átbeszéltek mindent és mindketten változtattok, vagy amennyiben zet nem tudjátok/akarjátok megtenni, lezárjátok a kapcoslatot.


Attól,hogy rossz természeted van és Ő ezt elviseli, attól félsz,hogy más nem fogja ezt tolerálni - ne tartson vissza.


Egyébként is lehet,hogy azért viseli el a rossz természetedet mert elnéázel Neki mindent, és ezt tehet tulajdonképpen Melletted amit akar.


Te is tudod,hogy ez nem mehet hosszútávon így ha komolyan gonodljátok a kapcsolatot változtatni kell.


Kérdés az,hogy tudtok-e ávltoztatni?


Én nem találom annyira egetverő nagy bűnnek azt a csókot. Nem mondom,hogy természetes volt,hogy megtörtént, de bevallottad, megbántad. A pasid részéről már nagyobb problémának gondolom amit tesz és vélhetőleg esély sincs arra,hogy felhagyjon az ismerkedéssel és hazudozással.


Hogy Ő nem tud megbocsájtani és hogy Ő hű volt Hozzád? Hát mit mondjak...Számomra a hűség nem ott kezdődik,hogy össze-vissza levelezget, hazudozik, átvág.Vélhetőleg ha lehetősége van nem csak levelezget, hanem találkozik is azzal, aki ebbe belemegy. még ha mást mond is.Ha most nem, akkor holnap...

2017. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pasit mar reg ki kellett volna dobnod.
2017. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az teljesen lényegtelen, hogy Kinek mint áll a mérleg. Te hoztál egy döntést hogy elnézed ( és ezzel asszisztálsz hozzá) a hazugságait.

Viszont amikor fordult a helyzet, és rá volt bízva a dolog akkor ő nem adott neked amnesztiát. Két külön dolog.

De úgy láton ez a kapcsolat nem működik amúgy sem. Szóval csak te reménykedsz valamiben, de hogy mi az azt nem tudom.

2017. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülj hogy megszabadultál egy ilyen semmirekellőtől.
2017. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan férfi aki szeret esetleg akinek számítanál talán őt nem kéne elengedned.


Ha nincs akkor pedig biztos találz egy rendes srácot.

2017. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Hogy alakult ki a szituáció hogy és hol nyomult rád egy férfi? Miért találkoztál vele? Megerőszakolt egy csókkal?

Kicsit fura ez a dolog. Te is ludas vagy szerintem de megbántad, és őszinte voltál elmondtad neki ő meg nem akar megbocsátani nem bízik benned ezekszerint többé.

2017. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!