Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Folyamatos közös képek Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos közös képek Facebookon megcsalás után, normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés
A csaj meg csalta a csávót ketszer is egy hónapon belül, a srac megbocsátott most pedig folyamatosan kozos kepeket posztol magukról.(eddig csak neha) miert jo ez neki sztetek?
2017. jan. 2. 08:28
 1/4 Krukutyán Levente ***** válasza:
76%
Hát nem tudom, de egy másik érdekes kérdés, hogy téged ez meg mit érdekel?
2017. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az ő dolguk, a pasi egy papucs, a csaj meg egy gerinctelen kétszínű r..bnc


lelkiismeret furdalás talán


tudod, a fb maga egy felszínes világ, és akinek önbizalomhiánya van annak muszály visszacsatolást kérni és mutatni, hogy minden happy, miközben egy kalap sz..r a kapcsolata, de kifelé azért mutassuk a szépet

2017. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mr. Patyomkin
2017. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálja egy ismerős lány... A férje nekem írogatott, hogy dugni akar, mert nem tudta, hogy ismerem a feleségét... Elküldtem a csajnak a társalgást. Azóta a csaj nyomja fel a közös képeket. Szánalmas. :(
2017. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!