Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas utani hazudozas, miert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas utani hazudozas, miert?

Figyelt kérdés

29/F!

3 eve vagyunk egyutt a parommal, voltak jo es rosszabb idoszakok, utobbi sajnos egy ideje rosszabb, pontosabban elhanyagoltuk egymast, belesablonosodtunk a kapcsolatunkba es a szex is ritkabb volt. A napokban eszrevettem h furcsabban ,elhidegultebben viselkedik, eloszor neztem bele a feszbukjaba, mint kiderult megcsalt egy sraccal.. aznap majd eldurrant a fejem veszekedtunk es szakitani akartam, de mivel o nalam lakott es eleg messze az otthonatol igy nalam maradt.(vegleges osszekoltozesunk elott 3 nappal, mivel alberletben voltunk) lebukasa utan konyorogve esedezett h ne rakjam ki, sajnos en barom masnapra 3. Napra megenyhultem es a bizalmam.. jeleuk adtam meg egy lehetoseget, hatha jovateszi a dolgokat es talan idovel en is megemesztem a tortenteket. Azomban valahogy vegig sejtettem, hogy nem szakitotta meg a kapcsolatot a masik csavoval, de nekem valtig allitja, hogy igen, kozben folyamatosan azzal jon, hogy nem akar szakitani, probaljuk meg, csak ido kell neki mig rendezodnek a gondolatai. Aztan persze par napra ra ismet megtudtam hogy tartjak a kapcsolatot, de kozbe mar torol mindent a telefonjarol, de nem eleg ugyes es hagy nyomokat :/ A hosszu monolog utan a kerdesem az lenne, miert csinalja ezt egy lany, hogy lebukas utan hiteet es egyutt akar maradni, de kozbe atbssza a fejem es a masikkal is kever. Amugy erzem h mar csak szineszkedik, de akkor MIERT NEM SZAKIT???? MIRE JO EZ AZ EGESZ???



2017. júl. 3. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ott a hiba,hogy visszavetted!


N

2017. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A történetben te vagy a balek. Addig nem fog szakítani, amíg a másik csávóval nem elég stabil a kapcsolat. De ha az lesz, azonnal repülsz. Addig viszont kényelmes téged használni. Húzza az időt.
2017. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen, tudom én is, de sajnos költözködések és lakásfelújítások kellős közepén állunk, és elég volt a faszültség eddig is, de nem is erőlködők, csak azt nem értem miért nem lehet valaki egyenes és miért nem nyögi ki, hogy hagyjuk a faszba?
2017. júl. 3. 13:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert fél, hogy a másik srác is pattintja és két szék közt a pad alá esik. Meg ugye a lakás, a kényelem, a megszokás... azért. Közben meg hízik a mája, hogy csapják neki a szelet máshonnan.
2017. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kibsztt gerinctelen egy világban élünk, amúgy vannak még emberek, akikben a fészbúk és tinder járta bzi világban még meg lehet bízni? Mikor már mindenki zombi mód nyomkodja ezeket a szarokat..
2017. júl. 3. 13:53
 6/13 A kérdező kommentje:
mert úgy hazudik, hogy tanítani lehetne..
2017. júl. 3. 13:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Penderítsd ki a kisasszonyt, hogy a lába se érje a földet. Találsz normális nőt is, hidd el. Ne áldozd fel az önbecsülésed.


28/N

2017. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jaja, az lesz :) csak régen is így kezeltem a dolgokat, ha valami nem ment hibátlanul, továbbléptem, gondoltam ahogy érek, úgy adok lehetőséget a javításra, de ez már a patkányság, amit már kidob a bendőm! köszönöm a válaszokat!:) megy a levesbe
2017. júl. 3. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznált. Lehet, hogy a másik srác még nem volt 100%, és addig te voltál a biztos pont.
2017. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy hetes az egesz sztori, akkor lettek ismerosok, es egy het eleg is volt mimdenre.. :/
2017. júl. 3. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!