Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férjem megengedte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem megengedte, hogy mással is szexeljek, akkor nem szeret igazán, ugye?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem minden rendben van. Korábban előfordult párszor,hogy megcsaltam,de nem volt komoly,csak a szex miatt tettem. Gyötört is utána a bűntudat,de jól titkoltam,soha nem vallottam be,és azóta eszem ágában sincs ilyesmit tenni. A férjem a napokban előállt azzal,hogy ha nagyon megkívánok valakit,akkor lefeküdhetek mással,ő nem akar ebből vitát,csak ne mondjam el neki és ne szeressek bele másba. Értetlenül állok az eset előtt. Gondoltam arra is,hogy viszonya van,de 100%-ig biztos vagyok benne,hogy nincs. Elég rosszul esett nekem,hogy ezt mondta. Talán már nem szeret?

26N



2017. nov. 22. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez biztos, hogy kamu kérdés. Ennyire sík hülye nem lehet senki, hogy megsértődjön ezen, ha már előtte megcsalta a párját. Amúgy teljesen úgy is van megfogalmazva, mint egy tipikus ilyen kérdés. Biztos azt fogja írni a kérdező, hogy nem, pedig de. :D :D Ritka provokáló egy stílusa van.
2017. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted szeretett teged barki is? Elvisel, megdug, de ennyi.
2017. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Tudja, hogy surun kurt lyuk vagy amugy is.
2017. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Vagy esetleg kevésbé lényeges számára a testiség?

Vagy esetleg pont annyira szeret, hogy még ezt is megengedi?

Mondjuk... hogy nem az eszedért szeret, és hogy ez minden, csak nem egy jó kapcsolat, az is biztos... de legalább most kicsit visszakaptál az aljasságaidért. ;)

2017. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez, nagyon sok kapcsolatban így van kölcsönösen, csak ép erről, mélyen hallgatnak. Nem akarnak tudni a félre kúrásról, szemet hunynak, csak ne szerelemből. Ne akarja felrúgni a kapcsolatot.
2017. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Kamu :D
2017. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Szia..... előfordult párszor,hogy megcsaltam....

Gyötört is utána a bűntudat,de jól titkoltam,soha nem vallottam be....

Elég rosszul esett nekem,hogy ezt mondta. Talán már nem szeret?

És te meg ezen csodálkozol?

Nem szeret inkább el tűr téged az agyaban.

Miért csináljátok ti nők, úgy értem miért nem váltok szét ha más kell neked, nektek?!

Szerintem neked nem is fontos hogy szeresen téged v ki?

2017. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt nyitott kapcsolatnak hívják.
2017. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bence_ ***** válasza:
42%

Birtoklás benned van, ezért használod.

Csak azért vagy vele mert így kényelmes.

Ő mast akar, pl elfogadni.

Rakd rendbe magad!

2017. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Boldog házasság ez is...

Ne legyél abban olyan biztos, hogy nem tudja az egykori keféléseid.Lehet ennek köszönhetően ajánlotta neked a nyitott házasságot.Egyúttal önmagának is megadta az engedélyt a másokkal való kefélésre.Lehet van már tettestársa is.

2017. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!