Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik voltak/vannak szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak/vannak szeretői státuszban , a karácsony hogy zajlik ilyen esetben?

Figyelt kérdés
3 napig,se kép se hang,mert a családjával van,vagy van kommunikáció valamilyen formában ?
2017. dec. 8. 19:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
75%
Az ingyenprostik ilyenkor felre van rakva, az unnepek utan veszik elo oket.
2017. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
77%
Mégis miért lenne kommunikáció? Az ünnepeket ki lehet bírni pina nélkül, másra meg nyilván nem kellesz. Majd hív, ha megint üríteni támad kedve, nyugi.
2017. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
24%

Jelen, négy éve vagyunk együtt.

24-en 13-14-ig velem van. Aztán hazamegy. 25-én nem találkozunk, mi egymast 26 vagy 27-én ajándékozzuk meg. Az a mi karácsonyunk. Akkor az egész nap a miénk.

De telefonon, üzenetekben folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.

2017. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
71%
Most miért mondjátok, hogy nincs kommunikáció? Hát a szeretőt azt nonstop hülyíteni kell, hogy megmaradjon állandó gheciputtonynak! Szerintem simán megoldja majd a pasi, hogy pár perc kamu “hiányoztál”, “szeretlek”, meg mittudoménmivel tovább hülyítse a csajt. Ennyit azért megér, még így is olcsóbb, mint vmi import guminő, és ugyanazt tudja. ;)
2017. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
80%
“négy éve vagyunk együtt” hát ez übercuki volt... méghogy “együtt vagytok... “ Hát hogyne... :)
2017. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
19%

4-es sajnállak, ha szerinted csak ilyen kamu duma létezhet két ember között, csak azért mert az egyik házas.

Hidd el, ennél sokkal tartalmasabb beszélgetéseink vannak.

Bár lehet, ez sokaknak még házasságban sem adatik meg.

2017. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
31%

A szereto sokszor tobbet kap erzelmileg es anyagilag is mint a nej.

Nekem anno azert volt igy jo, mert nem volt idom heti 4-5x talalkozni valakivel es a fuggetlen pasiknak keves volt a heti 1-2 alkalom, kozos programokkal, egyebekkel.

2017. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%

6.

Ha ilyen mély érzelmes kapcsolatban vagytok, hogy még házasságokban sincs ilyen, hogyhogy 4 éve szerető vagy csak, tudjuk, biztos kisgyerekek stb., mese habbal.

2017. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Estádio de Felchút ***** válasza:
87%
23-án lekúr, 24-én családozik, fát díszít, 25-26-án jópofizik a rokonokkal, 27-re készítheted a szaftos, bölöncös kis nunit neki :))
2017. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
29%

8-as, nem tudsz te semmit.

Megvan az oka, de azt nem fogom most részletezni. Nincs kisgyerek, nekem egy nagykamasz, neki két 20 év feletti.

Tudom sok feleségnek fáj amit mondok, igy inkább belémkötnek, ahelyett, hogy beismernék, van ilyen is. Nem csak egy kaland vagyunk egymásnak, annál sokkal több.

2017. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!