Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás az, ha más férfiakka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az, ha más férfiakkal is beszélek interneten, a páromon kívül de semmi olyanról nem ami. Flörtnek számít?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy lenne megcsalás?

De miért beszélsz velük? Ismerted őket a valóságban is?

2017. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás definíciója 2 embere múlik. Azon a két emberen, akik a párkapcsolatban vannak.


Nekem a csók is megcsalás, sokaknak nem. Ettől számomra még az és gondolhatja az emberiségen mindenki más úgy, hogy az nem megcsalás, engem ez attól még zavarna és szakítanék érte.


Ugyanez igaz a párodra is. Lehet neki ez sok. Vele kell megbeszélned, nem velünk. Mi hiába mondjuk, hogy nem számít, ha neki igenis számít.


Persze a képébe vághatod, hogy "de gyiken azt mondták"...de igazából ezt ki nem szarja le?

2017. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Itt csupán az a kérdés, szereted e. Ha érdekelnek az érzései és törődsz a lelkével, akkor befejezed. Ha olyan férfiakrol van szó akik neked semmit nem jelentenek, akkor nem is érdemes ezért megkockáztatni egy egyépként jól működő kapcsolatot. Ha ennél többet jelent valaki, pl barát jó ismerős stb akkor pedig meg kell beszélni, hogy ők fontosak neked, de nem olyan téren mint Ő!
2017. dec. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a flört sem megcsalás. A csók félig meddig a titokban orgazmus az igen.
2017. dec. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább azon gondolkozz el, hogy miért merül fel benned, hogy ez megcsalás lenne!


Egyébként miről beszélgettek? Munka? Hobbi? Kultúra? Művészet?

2017. dec. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem merül fel szexuális téma, akkor nem flört, tehát nem megcsalás.
2017. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Viszont ha vkivel találkozni akarsz, akkor azt jobb, ha jelzed, nehogy félreértések legyenek.

2017. dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem számít annak. Én is szoktam párom mellett beszélgetni srácokkal,annyi különbséggel h ismerem is őket személyesen ,párszor anno taliztunk,meg tanácsot szoktam nekik adni.De nem állandóan dumálunk
2017. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a megcsalás, amit a párod annak tart, vagy annak tartana, ha megtudna. Érett, értelmes ember nem tartaná megcsalásnak azt, amit csinálsz, de még a flörtöt sem feltétlenül. De ha aggódsz emiatt, ne velünk, hanem a pároddal beszélj. Ha te nyitott vagy, előre kikéred a véleményét és sosem titkolózol, akkor már eleve nincs mibe belekötni.
2017. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy normális, kultúrált felnőtt módjára elbeszélgetni más neműekkel tartva a tisztes távolságot és nem keveredsz félreérthető flörtbe, természetesen nem az :)


Én is képes vagyok, erre, van 3-4 férfi barátom, életben sose vetemedtünk még a flört irányába se.

2017. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!