Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudok túllépni azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni azon, hogy a feleségemnek viszonya volt egy másik férfival. Van akinek ez sikerült? Hogyan?

Figyelt kérdés
Megpróbáltunk sok mindent, hogy a megbocsájtás, az elfeledés vagy valami megtörténjen. De részemről ez nem megy. Ügyvéd szerint a feleségemhez fognak valószínűleg kerülni a gyerekek válás esetén. A házban is Ők maradhatnak. A gyerekeket imádom, el lennék szakítva Tőlük. Anyagilag a következő nyolc évre lenulláznám magam. Feleségem szerint jobb a kapcsolatunk, de Én semmi jót nem érzek iránta. Talán az undor van hozzá legközelebb. Mit lehet ebben a helyzetben tenni?
2017. dec. 11. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
41%

Amíg a magyar jogban a nők a kedvezményezett felek válás esetén szinte minden tekintetben addig én letöltendő szabadságvesztéssel büntetném a házasságtörést a nők részéről.

Mi a teendő? Legyen neked is viszonyod egy nővel, ő meg csináljon amit akar.

2017. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 A kérdező kommentje:
Mennyivel lesz jobb, ha ugyanolyan szemétláda lennék? Nem akarom elkezdeni a félrelépegetést. Nem hiszem, hogy jobban érezném Magam.
2017. dec. 11. 10:22
 3/107 anonim ***** válasza:
90%
Külön szoba és nevelgetitek a gyerekeket mint 2 barát.
2017. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 A kérdező kommentje:
Egy fedél alatt? Tegyük fel valamikor szeretnék kapcsolatot, akkor hogyan néz az ki, hogy a volt feleségemmel élek továbbra is együtt.
2017. dec. 11. 10:30
 5/107 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Te költöztél be a feleségedhez? Miért ők maradhatnak a házban? Válás esetén (ha házasság alatt szerzet vagyonról van szó) feleztek. Magyarul eladod a házat és mindenki mehet amerre lát.
2017. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
55%

#2

Neked most jó? Nem úgy tűnik.

Akkor jobb lesz neked, a többi meg ne érdekeljen. Ha pedig ilyen madár vagy, hogy még te érzed magad szarul és kaparsz a feleséged igényei szerint miután viszonya volt akkor meg is érdemled hogy szarul érezd magad.

2017. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
100%

Elég hitvány egy helyzet, sajnálom!

Ha a nő miatt megy tönkre egy házasság, ugyanúgy evidens hogy nála maradnak a gyerekek.

Az is tény, hogy ha elköltözöl, nem fogod tudni úgy nevelni a gyerekeidet mint most. Maximum hétvégi jófej apuka lehetsz.

Tudom, végigmentem ezen. Válás után mindent elkövettem, hogy sokat nálam lehessen a gyerek, foglalkoztam vele rengeteget, de akkor is az lett hogy egyre csökkent a hatásom az életében, egyre inkább csak a szórakoztatás feladata maradt rám.


Nem is tudom hogy lehetne ezt okosan megoldani.

Megértem hogy nem tudsz rá úgy nézni. Anno mikor engem megcsalt, onnantól kezdve nem tudtam már úgy nézni rá mint előtte, nem tudtam hozzáérni sem, úgy meggyűlöltem.

Valóban a külön szoba a megoldás, amolyan lakótárs szinten való együttéléssel.

Ez olyan szempontból rossz, hogy párkapcsolatod gyakorlatilag megszűnik létezni, viszont együtt lehetsz a gyerekekkel.

Sajnos valamelyiket be kell áldozni.

Párkapcsolat? / Gyerekek ?

Mindkettő fájdalmas.

Ilyen helyzetben tényleg max. futó kapcsolataid lehetnek, ami kétségtelenül csak töredékét adja vissza egy párkapcsolatban megélt élményeknek.

41f

2017. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
85%

Semennyivel nem lesz jobb, ha te is félrekefélsz, ez így van.Ti már nem egymással éltek, hanem csak egymás mellett.Egy olyan házasságot kár erőltetni, amiben a bizalom véglegesen megtört.Undorral, bizalom nélkül nem lehet együtt élni senkivel egy életen át, és nem is érdemes.A gyerekeket a válás után is láthatod.Szerencsés esetben a feleséged nem korlátozza heti 2 alkalomra.Próbálj vele ebben megegyezni, lehet megértő lesz, végül is ő volt az, aki ezt a helyzetet előidézte.Én elváltam a férjemtől a megcsalásai után és nem bántam meg.Való igaz, hogy a lányunk nálam maradt, de nem korlátozom a mai napig sem abban, hogy akkor találkozzon a gyerekünkkel, amikor akar.Az más kérdés, hogy nincs igénye a gyakori láthatásra..ez már az ő döntése.

Anyagilag is próbálj megegyezni vele, lehet kulturáltan is válni, osztozni.Nem muszáj ellenségekké válni a másikkal akármi is történt.Nekem jó a kapcsolatom a volt férjemmel a válás óta, pedig nekem sem volt kisebb a fájdalmam mint neked..és jóval nehezebb is az életem egyedülálló szülőként.

A feleséged remélhetőleg a válás során megtanulja, hogy nem a megcsalás a megoldás a problémákra, és ha megtette, annak bizony súlyos következményei vannak a jövőre nézve.

Kitartást neked kérdező!

2017. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
30%

"Magyarul eladod a házat és mindenki mehet amerre lát."


Hát ez az! A kérdezőnek épp ez a fájdalma, hogy elszakad a gyerekeitől. Hiszen evidens hogy drága anyucinak itéli a bíróság. Hacsak nem kicsapongó, erkölcstelen, veszélyes a MINDENNAPOS életvitele...

2017. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 A kérdező kommentje:
Feleségem igényei iránt? Ezt kifejtenéd bővebben.
2017. dec. 11. 10:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!