Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi a szex a kapcsolatotokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a szex a kapcsolatotokban/házasságotokban? Megcsalás?

Figyelt kérdés

Gyerek van? Megcsaláson elgondolkodtatok már,esetleg meg is történt?

Korotok?


A párommal az utóbbi időben ritkultak az együttléteink,arra hivatkozik,hogy fáradt. Heti 2-3 alkalom max. Azelőtt minden nap kívánt.


Én 25N ő 28F



2017. dec. 19. 14:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Heti 4-5, megcsalás nincs, gyerekek vannak. Ha rajta múlik, napi kettőt is...

37 N és 39 F

2017. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szex heti 5-6. Megcsalás nem volt.

2 gyerek egy 4 éves és egy 1 éves.


30 N és 36 F

2017. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Nekünk heti 3-4. En sokkal tobbet tudnek szexelni, de nagyon hajszolt eletet elunk. Dolgozik, ugyel is es mellekallasa is van, en dolgozom valtottmuszakban reszmunkaidoben, mellette egyetemre jarok meg es tavoktatasban tanitok. De szabi alatt szinte minden nap. Ez nem arrol szol, hogy nem kivan, csak nincs kedve mert faradt. Sosem csalnam meg, mert szeretem es nem is vagynek masra.

En 23, o 34.

2017. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ne panaszkodj!!!!

27 eves a ferjem,heti 1 szer kivan!!!

nekem rohadt keves!!!!

de sose csalnam meg.

bar tudom lesz ennek kevesebb is csak ido kerdese

2017. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Hehehe jó öreg gyakori kérdéses válaszok :)

Itt mindenki heti 8* szexel gyerekek mellett is a csúcsszuper egyetemi oktató férjjel, aki valójában vállalkozó, űrhajós, kungfu mester és természetesen világbajnok az Arnold Classicon, illetve modellkedett az Armaninak :D

Ezen felül Michelin csillagos szakács, valamint szabadidejében természetfotós, Nánásit is ő oktatta annak idején mikor a NAT Geo-nál volt főszerkesztő.


Viccet félretéve, 30 feletti nők úgy mennek félre, mint a 21.

2017. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2017. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem megcsalás van, hanem normálisan megbeszéltük, hogy emberileg szeretjük egymást, érzelmileg és anyagilag hűségesek vagyunk a családhoz amit létre hoztunk és ez mellett nem bűn, ha vannak szexuális vágyaink más emberek iránt.


Ezeket eddig hármas szexben, négyes (párcserés) szexben és swingerezésben éltük ki.

39/F, 34/N

2017. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
havi 1-szer van köztünk több(de én igényelném többször), gyerek nincs, 3 éves házasok vagyunk és igen, gondolkodtam már rajta.....
2017. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt a fanyalgást. Ha azt mondom, hogy van 3 csajom a feleségem mellett, az mindjárt kamu, nemigaz?
2017. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Két éves a 2. gyermekünk,a születése óta 7-szer szexeltünk.Egy hónapból 25 napot menstruál a feleségem , a maradék napokon" fáj a feje".

Szerintem visszanőne a szűzhártyája,ha nem használja tampont.

Én heti 3-5-szer igényelném,de az igényeink összegyeztethetetlenek.

Ennek ellenére soha nem.fogom megcsalni!

(40f,37n)

2017. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!