Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hasonló a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hasonló a kapcsolatotokban efféle félelem, mit tettetek ellene? (többi alul)

Figyelt kérdés
Kezd emészteni sok kétely , hogy a párom nem akar velem lenni igazán ,mintha csak legyek mellette mert mér ne . Semmi különösebb érdeke nincs velem lenni mivel ráadásul az ő lakásában élünk. Sokat dolgozik ezt tudom mostanában pláne ezzel indokolta is. kb jó ha heti egyszer van köztünk szex én már alig merek kezdeményezni annyiszor jön a kimerültség kifogás persze meg is értem , de idővel teljesen semminek érzem emiatt magam mintha nem is kívánna.Elismeri hogy tudja ez van igyekszik megoldást találni rá de én e közben meg csak őrlődöm.. nem nem fogok vele szakítani ő életem értelme ! Ezért is próbálok megoldást keresni a problémára. Ő is belátta ,hogy gond van nem igen magyarázza semmivel egyszerűen a sok gürizést állítja hibásnak . De 20 as években jár én is mások furán nézhetnek arra hogy nem kezd ki velem .. kétlem ennyi idő alatt megunt volna szerinte kíván de nincs nagy kedve . Nem vagyok kellemetlen hálótárs sem ,vevő vagyok sok dologra direkt vettem csini cuccokat is már nem akarom hanyatlani hagyni a kapcsolatunk, kérlek segítsetek!! Hátha van ami beválik.

2017. aug. 23. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell aggódni, vannak ilyen időszakok minden kapcsolatban. Nem azért nem akar szexelni, mert téged nem kíván, hanem mert a szexet nem kívánja, ami érthető is ugye hogyha mindig fáradt.

Ne azzal foglakozz, hogy mások mit gondolnak erről, hanem próbáld meg átsegíteni ezen az időszakon. Este simogasd, masszírozd, hogy könnyen el tudjon aludni, dolgozz a keze alá egy ideig amíg rendbe nem jön. Az én páromnak is vannak ilyen időszakai, mikor egyik maszekból szalad a másikba. Rosszul alszik, stresszel, fáradt, nincs kedve semmihez. Egyszerűen csak próbáld meg kicsit könnyebbé meg kevésbé fársztóvá tenni a napját amivel csak tudod. És ne hozd fel ezt gyakran neki, mert stresszelni fog még emiatt is és akkor még kevésbé fog összejönni. Hidd el hogy ha megszűnik a rengeteg stressz meg munka, akkor ugyan olyan lesz, mint előtte.

2017. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy első kommentelő! Igen szoktam kedveskedni mikor egy heti melóról haza jött vettem neki ajándékot csak egyszerű dolgot. Máskor szintén kis meglepi , palacsintával vártam . Mikor tudtam stresszes a mellkasomra huztam a fejét simiztem úgy Tv-ztunk .

De nem rég eléggé kifakadtam én mondtam is hogy igyekszem még én se stresszelni őt tovább de kiakadok kifárad egyszer az ember lelke és várom a végét várom hogy jobb legyen ezért is kérek még idegenektől is tanácsot itt. Hisz nem vagyok már 16 éves hisztis hogy csak én körülöttem forogjon minden ...átérzem tudom ,hogy rossz de ha nekem rossz akkor is gondolok rá figyelek ha neki rossz neki is gondolnia kell attol még rám hálásnak lenni mert támogatom akármi :/ Csak oda vissza várom erre probálnék gyógyírt találni mert szép és jó eddig ahogy én segítem de már csesztetés lenne ha nyugodtan is felhoznám mindig. Akkor most várjam meg a végét ? Vágyom arra ahogy nem rég még voltunk nem könnyű dolog felnőni...

2017. aug. 23. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott az eszembe, hogy oké hogy mellette állsz meg támogatod, de azért nem kell átesni a ló túloldalára, kapja már össze magát. Én is rengeteget melózom, de minden este szeretkezek a párommal, pedig most már két hónapja majdnem minden nap úgy van hogy éjfélkor ér haza hozzám és másnap már hatkor keltünk. Arról nem is beszélve ha én stresszes vagyok, akkor a párom közelsége hoz számomra vigaszt és a szeretkezés. Volt úgy hogy én is kicsit jobban magamba voltam fordulva, de nem akartam még a páromat is lehúzni, tehát erőt vettem magamon.
2017. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3/3 köszönöm ott a pont igazán jó olvasni ilyet én már csak kicsit sűrűbb odafigyelésnek is örülnék . Félek hogy egyszer csak gondol egyet és inkább elhagy hogy felesleges vagyok lehet magamnak beszélem be nem tudom rettegek nagyon szeretem... bezzeg elején volt heti 3-4 nap is hogy napi négyszer nem foglalkoztunk semmivel -ba ez hiányzik kicsit csak félig ilyen lenne hogy egymásra koncentrálunk csak
2017. aug. 24. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerős a problémád. dragonpower kapszulát kipróbálná párod? (ha nem, akkor keress mellette olyan férfit, aki szívesen könyörgés egyebek nélkül is eltölt veled pár kellemes órát.,)
2017. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. :) Sikerült megoldani a problémát?
2017. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!