Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Figyelmeztessem az exem uj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelmeztessem az exem uj baratnojet, arra hogy engem MEGVERT anno a srac?

Figyelt kérdés

Megvert az exem. Ez egy eve volt. Birosagi ugy lett belole. Hosszu lefolyasu. A targyalas folyaman kiderult hogy az elottem levo baratnojet is bantotta. Most lattam hogy uj baratnoje van. Egy iskolas 16 koruli. (en 24 vagyok most, o 23)

KERDESEM:


Figyelmeztessem a lanyt?


Majdnem biztos vagyok h semmit sem tud arrol mi tortent.



2016. okt. 16. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Vedd figyelembe,ha figyelmezteted is nem biztos, h ogy elhiszi,lehet azt hiszi csak kavarni akarsz köztük.

Én sem hinném el pláne exnek bem

2016. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem igen. Eleg fiatalka, ha ot is megveri talan egy eletre nyomot hagy benne. Lehet annak a lanynak a parod az elso ferfi az eleteben.
2016. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Biztos,hogy mondanám neki.Szegényke még mit sem sejt.Ha kell bírósági papírt is mutatnék.Az utána már rajta áll,hogy elhiszi vagy sem,de legalább megnyugodna a lelkiismeretem,hogy én szóltam.
2016. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Közvetlenül szerintem nem lenne jó ötlet, mivel benned inkább rivális fog látni, mint jóakarót.

Gondolom, fb-on láttad, hogy kapcsolatban vannak. Gondolom, azt is látod, kik a családtagok, van-e közös ismerősötök. Inkább a lány anyjának/apjának kéne írni egy tárgyilagos levelet, vagy egy közös ismerőst megkérni, hogy figyelmeztesse.

Alapvetően az elvvel tökéletesen egyetértek, és nagyon is helyes, hogy figyelmeztetni szeretnéd. De a gond az, hogy egy fülig szerelmes, naiv 16 éves kislány hamarabb kezd hisztizni, hogy el akarod szedni a pasiját, mint gondolkodni.


Egy módon tudod esetleg figyelmeztetni, ha a bírósági tárgyaláson kapott papírokat lefénymásolod, és eljuttatod hozzá névtelenül. Így látni fogja, hogy TÉNY, hogy verte a barátnőit, és sok jóra ne számítson ő sem.

2016. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan, de ne lepődj meg, ha ezért is kapsz egyet, ráadásul itt minimálisan még érthető is lenne (szarkavarás)
2016. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha ki tudod nyomozni, hogy kik a szulei es talalsz elerhetoseget, akkor en mindenkepp nekik irnek egy rovid, udvarias levelet, hogy ez es ez tortent, te csak segiteni szeretnel es figyelmeztetni oket, hogy ok beszelhessenek a lanyukkal.
2016. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a lánynak fölösleges azt fogja hinni,hogy féltékeny vagy és kavarni akarsz. Jól írta az egyik hozzászóló szüleivel kéne beszélni ö még fiatal nem értené,hogy csak jót akarsz
2016. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

Az ex ferjem megverte az ex feleseget (akivel meg azelott volt mielott engem megismert), 8 evig voltunk egyutt, engem soha, egyszer sem bantott, sem fizikalisan, sem pszichesen.


Ha merges volt, akkor beleutott a falba es ennyi. Sosem fenyegetett, sosem emelt ram kezet....semmi.


Volt egy masik exem (nem ferj, csak pasi) o is megverte az egyik exet, 2 eves kapcsolat alatt egyszer sem utott meg, meg viccbol sem. Torekeny csaj vagyok, szal nem valami felelmetes szumo birkozo, de a tortenet lenyege, h minden ember mast hoz ki egymasbol.


Lehet, h a jelenlegi csajat sosem fogja bantani, de ha szukseget erzed h elmondd a lanynak, akkor hajra habar ha szeretik egymast sztem nem oszt, nem szoroz igy is ugyis vele marad.


30/N

2016. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%

#8


Vannak olyanok akik sajnos tényleg ezt hozzák ki. Nővérem sajnos tipikusan olyan, akit olyanok is akartak már megcsapni akik amúgy nagy védelmezői a "nem bántunk senkit"-nak. De nővérem annyira idegesítő, nagyképű és minden szaván érezni valami - semmire sem - felsőbbrendűség-képzetet. Semmit nem csinál, de mindig basáskodik, belepofázik, a hangneme akaratos, sértő, de mindig "ő az áldozat". Ja, és nincsenek gátlásai, simán hazudik (mert ő "úgy emlékszik vissza"). Egy nap meg fogják verni és hogy őszinte legyek nem fogom sajnálni, mert megérdemli.

2016. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha agresszív és verekedős a pasi (márpedig ha két barátnőjét megverte egymás után, akkor az), szerintem SZÓLJ! A hivatalos papírokat mindenképp mutasd meg neki, illetve az előző barátnő is segíthet, ha akar.

Utána lépj tovább, de szerintem ennyi belefér, hátha a pasi tanul belőle (naiv gondola, tudom).

2016. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!