Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Nem bírok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírok neki nemet mondani!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel anyámék régebben jóban voltak, de mostanra utájlák - egy elég komoly ügy okozta a konfliktust, most nem akarok kitérni rá, hogy mi de tőlem független, és jogi ügy, feljelentést stb. lett belőle. A lényeg hogy a srácnak van egy barátnője (volt is, 3 éve). Egyik nap a szüleim tudta nélkül elmentünk vacsorázni, mivel írt nekem, hogy nem e lenne kedvem. Meglepődtem mert őszintén már az első perctől kezdve odavoltam érte. Akkor este még nem volt semmi. Utána facen beszélgettünk, addig, mígnem anyámék elmentek egy két napos kirándulásra Zalába. Írtam a srácnak ha van kedve ugorjon fel egy kávéra, anyámék csak holnap este jönnek. És akkor megtörtént. Nem tudom hogy hogy de csak beszélgettünk, nevettünk, majd elkezdte hátulról csókolgatni a nyakamat és onnantól kezdve teljes sötétség. 23 éves voltam és még szűz, a srác 36, de egyáltalán nem fájt, sőt, élveztem és tetszett hogy végre a karjaiban aludhattam el. Azóta heti 5x van egy ilyen menetünk, hol a kocsijában, hol a szüleim ágyában, hol a konyhapulton, de nem tudok neki nemet mondani és nem tudom hogy hova vezet ez az egész. A barátnője még megvan de nem beszélünk róla soha. Az utolsó infóm az róla, hogy nagyon szereti és az esküvőjüket tervezgeti. Félek rákérdezni, de azt se akarom hogy elvegye azt a libát. Mit tegyek? 24L

2017. dec. 26. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ünnepi kamu :)
2017. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért kiváncsi lennék, hogy honnan jön a gágogás?
2017. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Van párja, de azért bármikor, első "füttyre" szétteszed neki a lábad ? Remek, de ezek után, ne libázz senkit.
2017. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kis történetben,már ha igaz,akkor a szerencsétlen barátnőt sajnálom. Még te mondod a másikra,hogy liba,akkor te mi vagy? Semmi kis szajha,egy jelentéktelen kis senki, a paliddal együtt,aki a barátnője mögött félrek.r. Mindig az ilyen férgeknek van barátnőjük az a szomorú. Mindegy, férgek tekergőznek körülöttem, már hozzászokhattam volna.
2017. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben egyetlen dolgot tehetsz!


Imádkozz, és reméld, hogy te nem ugyanúgy végzed, mint a szegény barátnő, és reméld, hogy nem kapod a sorstól vissza az egészet, amit te csinálsz

2017. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Igényesen kidolgozott kamu. Jól van Lacus, most már mehetsz zuhanyozni és bepakolni a kaját a holnapi műszakra. :)
2017. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez tényleg kamu. Ráírtam xddd
2017. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
6-os:D
2017. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kötelező mindenkinek válaszolni? Éppen így is elég rosszul érzem magam. Amúgy s ahány ember annyi féle vélemény. Nem tartom magam "riherongynak" azért mert lefeküdtem azzal a sráccal akit szeretek. Én szerelemből tettem és teszem.
2017. dec. 26. 19:13
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Kapcsolatban van és úgy henteregsz vele,te riherongy! Köpedelem vagy!
2017. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!