Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lany akibe 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akibe 5 éve szerelmes vagyok és meg mindig szeretem nem birok l mondani róla miért?

Figyelt kérdés
5 éve ismerem de sajnos a szitu az hogy ki költöztem angliaba most haza jottem es beszeltem vele de nem törtent semmi egy előre a lany azt mondta cseteljunk facebookon es majd lessz ami lessz a lany 18 éves és én is 13 - 14 éves korunk óta ismerjük egymást de nem tudom el engedni meg mindig ugynugy szeretem tudom az hogy angliaba lakok lehet az is befolyásolja a dolgokat sőt de egy maximum 3 év és haza költözök nagyon szeretem egyszerűen nem bírom el engedni de nem tudom el kene-e engedni Egyátalán tudom ha a sors akaraja ugy is ossze dog hozni meg ha most ez is a helyzet de tensleg nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek értelmes válaszokkal köszönöm
2016. szept. 15. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem jó, hogy ettől az egyetlen nőtől ennyire függsz, főleg, hogy úgy néz ki, viszonzatlan is fog maradni.

Meg most rengeteg gyönyörű nő van még, miért pont ő kellene neked?

Erre szokták azt mondani, hogy dolgozz meg 10 nőt, és akkor rájössz, hogy abban az egyben nincs is semmi különleges.

2016. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg minél több emberrel.
2016. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar próbáltam közben 2 lannyal is ismerkedni de mindig vissza húzott a szívem hozzá
2016. szept. 15. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
5 év alatt 2 lánnyal nem túl sok... ismerkedj, néz körbe, élj és a sokból csak lesz olyan aki elfefledteti.
2016. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt ne is akard mert ilyen szélsőséges érzelmekkel nagyon egyoldalú lenne a kapcsolat ami után csak még jobban kínlódnál.

Azért nem bírsz lemondani róla, mert nincs meg az elhatározás, hogy akkor ennek vége, pedig el sem kezdődött.

2016. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!