Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti szakítottatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítottatok volna?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt és 1 éve megcsalt a barátom, most derült ki. Szex nem volt csak csók+megujjazta. Szerintetek hiba, hogy adtam még egy esélyt?

2017. dec. 29. 11:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Én nem adtam volna, de te tudod.
2017. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal szakítanék, aki megtette és hazudott róla, az máskor is megteszi, de te tudod.
2017. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Ezt neked kell tudnod.
2017. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Azonnal, gondolkodás nélkül.
2017. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az fájna, hogy egy éven kerestül mit sem sejtve vele voltam. Egy éven keresztül a szemembe hazudott, lelkiismeret furdalás nélkül.

Nem tudnék benne bízni. Mindig az járna a fejemben mikor mit csinál. Ha ezt el tudta titkolni, mi mást titkolhat még.

Az alap bizalmam rendülne meg.

Szakítanék.

2017. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Ezt neked kell eldöntened. Nálam visszafordíthatlanul elszállt volna a bizalom, szóval itt vége is lenne a kapcsolatnak, tök lényegtelen, hogy szeretem még az illetőt. Volt már rá példa, nem bántam meg a döntést.
2017. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván szakítanék, de ugyanakkor a fejemet is verném a falba amiatt, hogy akkor semmi jelét nem vettem észre, hogy félreqrt és hogy furán viselkedett. Bár sok pasi iszonyat jó színész, ezt meg kell hagyni.
2017. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#5

Én is így vagyok vele. Ha elmondta volna egyből az nem lett volna ekkora fájdalom, mint az hogy ennyi ideig titkolta és amikor rákérdeztem, ilyen dolgokra akkor is hazudott.

2017. dec. 29. 11:11
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Azt se hidd el hogy nem volt szex.
2017. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodtan elhiheted, hogy vastagon torokra is volt kapva a srác, meg minden egyéb.


En szakitottam volna. Bar valoszinuleg arra sem meltattam volna, hogy ezt vele kozoljem. Egyertelmu, hogy ezutan meg a jelenletet sem erzekelem, nemhogy meg vele maradjak.

2017. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!