Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltatok már meg valakit? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltatok már meg valakit? Mi volt az oka és miért nem szakítottatok inkább? hogyan derült ki a párotok számára?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Fiat voltam, tapasztalatlan és gyáva. Elhanyagolt úgy általában, közeledéseimre olyasmi reakciót kaptam, mintha egy pimasz légy volnék, megbeszélési kísérleteimre a probléma eltagadása/veszekedés volt a válasz. Ezek nem mentségek, indítékok. Én szakítottam vele, nem mondtam el neki, gondoltam az én árulásom, legyen csak az én keresztem. Nem tettem ilyet többet senkivel, de hordozom életem végéig.

31/f

2017. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Diavolino44 ***** válasza:
38%

Igen, elmult a szerelem, s mint ahogy az elso is irta gyava voltam. Hittem abban a meseben, hogy mindent meg lehet javitani.

De nem bantam meg, mindkettonknek volt parja. S azok a lopott percek, neha orak... csokolazas az esoben, olyan vagy mint amit semelyik utana levo kapcsolatomban nem ereztem, mert akarmikor lebukhatunk..

Egy valamit csinalnek mashogy, sose mondanam el az exemnek. Nem erdemelte meg azt az egy het sirast. Szepen el kellett volna mondanom, hogy vege nem bevallani, s tovabb folytatni a semmit, aztan a szakitasnal megint siras.

32 f

2017. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!