Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan dolgozzam fel a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a megcsalást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19/F vagyok és olyan problémával fordulok hozzátok, hogy nemrég ért véget a 7 hónapos kapcsolatom, mert a barátnőm megcsalt. Azért különösen fájó a dolog, mert egyrészt ez volt az első komoly kapcsolatom és tényleg azt hittem, hogy minden tökéletes, szeretjük egymást kölcsönösen, soha nem voltak komolyabb viták, stb. Aztán megtörtént ez, ráadásul pont karácsony előtt és nagyon aljas módon. Csak azt vettem észre, hogy nem ír vissza semmire, a telefont nem veszi fel, majd le is tiltott mindenhonnan. Napokig aggódtam, hogy biztos én rontottam el valamit, majd egy barátnőjétől megtudtam, hogy kb 2 héttel az eltűnése előtt ismerte meg a srácot, akivel összejött, különben engem meg már megunt. Ennek ellenére az előtte lévő napokban még nagyon szeretett elvileg.

A legundorítóbb az egészben az, hogy még a mai napig nem az, hogy bocsánatot nem kért, de a szemembe sem mondta, vagy le sem írta, egyszerűen eltűnt. 7 hónap után. Úgy, hogy szerelmes voltam belé és ahogy végig mondta, ő is belém. De így utólag sanszos, hogy csak a kihasználásra ment ki minden.

A gond az, hogy hiába mondják barátaim, hogy az ilyennel nem is érdemes foglalkozni, hagyjam, csináljak mást, az idő majd megoldja, de akkor is elképesztően nehéz ezt az egész helyzetet feldolgozni, hogy 7 hónapig mindent megtettem egy olyan emberért, aki talán nem is érzett semmit, csak azt hazudta, majd eldobott. És az is hozzá tartozik a történethez, hogy mivel ugyanazon egyetemre járunk, szinte nap mint nap látom, és semmilyen megbánást nem látok rajta, sőt, nagyon boldog.

Szerintetek hogyan tegyem túl magam ezen?


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. jan. 5. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt!

Igaza van a barátaidnak, ez a lány nem érdemelt meg téged! Persze neked ettől még nehéz, az is lesz még egy darabig, ezen túl kell esni. Gondolj arra, hány emberrel történt már hasonló! És ők is túlléptek rajta előbb vagy utóbb.

Addig pedig legyél sokat barátokkal.

2018. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azert olyan komoly nem lehetett ez a kapcsolat. Mast nem tudsz tenni, az ido majd gyogyit.
2018. jan. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fog elmúlni, csak majd megtanulsz vele együtt élni, aztán majd nem érdekel.

A legfontosabb, ne keresd. Ha ő keress ne válaszolj. Sok gondtól, és mégnagyobb sebektől kíméled meg magad.


Nekem a feleségemnél petefészek rák gyanúja volt, kinz éltünk már. Az orvos nagyon drága volt, én minden plusz munkát bevállaltam, napi 16-18 heti 7 napban, hogy meglegyen a pénz.

Erre félrement, mert sose voltam otthon. Jó mi? Csak nekem ez 7 év után.

Volt, elmúlt. Nekem az idő esett rosszul, és esik rosszul, mert 7 év elment az életemből, neked csak 7 hónap. Legyél hálás érte, hogy nem később történt ez.

2018. jan. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!