Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti ilyen esetben meg tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen esetben meg tudnátok bocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés

Annyi a történet, hogy a barátom olyan természet, hogy nagyon félénk, intovertált és nagyon nehezen képes ellenkezni, retteg, hogy megbántja a másikat.

A kávézóban, ahová jár, ráhajtott a barista csajszi, és addig nyomult a barátomra, amíg lefeküdtek. A barátomnak nem tetszik a csaj, szerinte kövér és csúnya, és nagy lelki törést él át, mert nem tudott még így sem nemet mondani. Azóta is zaklatja a csaj, nem tudja, mit tegyünk. Attól is fél, hogy ha megmondja neki az őszinte érzéseit, akkor onnantól pikkelni fog rá, és például hashajtót tesz majd a kávéjába vagy ilyesmi.

Régebben egy 45 éves meleg férfinak mutogatta a farkát egy bokor mögött ugyanilyen okból, pedig semmilyen biszex hajlama nincs. :/

Tudom, hogy abszurd, de én ismerem a barátomat, tudom, hogy tényleg ilyen természet, retteg, hogy megbánt másokat. Tudom, hogy nem tehet róla, de mégis iszonyatosan össze vagyok törve, amiért megcsalt, kezd sok lenni már nekem ez a határozatlansága. Mit tegyek? Ti szakítanátok? Ha nem, akkor hogy segítenétek abban neki, hogy ne történjen ilyesmi többé? Megoldási javaslatokra is kíváncsi vagyok.


Én 23 vagyok, ő 24.


2017. okt. 27. 00:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem enyhítő körülmény, hanem ellenkezőleg. Dehogy nem tehet róla! Bocsi, de nekem ilyen pasi nem kéne. Mi a fenét fog még megtenni, azzal takarózva, hogy más kéri?

Egyetlen egy esetben bocsájtanék meg neki (esetleg), ha szakember segítségét kéri és hajlandó elmenni pszichológushoz. Minden más esetben szakítanék vele.

2017. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ez az eset kimeríti a megerőszakolást, nem?
2017. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem erőszak, mert nem volt képes nemet mondani, tehát belement.
2017. okt. 27. 00:30
 4/27 anonim ***** válasza:
65%

Épp akartam mondani, ha nőről van szó, már rég erőszakról kárognánk, hisz nem mert ellenállni.

31/f

2017. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

Pszichológus.

retteg, hogy megbánt másokat, ezèrt felszólításra mutogatja a pèniszèt, lefekszik egy számára nem vonzó, fèlelmetes csajjal..


Vagy van valami pszichès baja vagy ezzel a kamuval úgy átvág tèged a palánkon.

2017. okt. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
pls be fake, pls be fake
2017. okt. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

más az, amikor azért nem mersz nemet mondani, mert mondjuk megfojt a másik vagy hasonló, vagy ha azért nem mondasz nemet, mert beszari vagy. az a lány lehet nem is látott a fiú aggályaiból semmit, csak hogy azt mondja oké, szexeljünk.

én biztosan nem lennék együtt egy ilyen emberrel. ez már übergáz, hogy nem mer nemet mondani egy idegennek a szexre. ilyen nincs. vagy átver, vagy menjen pszichiátriára.

2017. okt. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Bennem itt most a legnagyobb kérdés hogy miért jár még abba a kávézóba???
2017. okt. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a pszichológus nem tud segíteni. Esetleg egy pszicjiáter. Ha oda hajlandó elmenni,akkor mellette maradok,és támogatom-viszont nem a barátnőjeként,mert a szakítás 100%. Nem a megcsalás miatt,hanem mert olyan,az én életemmel összeegyeztethetetlen gondjai vannak,amik mindenre képesek kihatni. Egy ilyen fokú problémát én nem tudnék elfogadni.
2017. okt. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

Parancsra tud erekciót produkálni? Az igen! Felléphetne vele a cirkuszban!

Te is: akkora hül.ye vagy, hogy mutogatni kéne.


Ha ezt a hazugságot beveszed, akkor meg is érdemled, hogy fűvel-fával csaljon.


Sokkterápián gondolkodtál már?

Ki kell dobni a pichába, nem hallgatni, ahogy magyarázkodik.

2017. okt. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!