Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan dolgozzam fel végre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel végre a megcsalást?

Figyelt kérdés

Nem nagy megcsalásról van szó(csók,és nyomulás). Én megbocsájtottam folytattuk,de folyamatosan elő jön bennem az átvertség,a bizalom hiány. Ő nagyon aranyos,megbánta,teper.....de mindezt nem tudom eléggé értékelni. Most helyre jönne minden erre én vagyok a gátja.

Nem szeretnék olyan megjegyzéseket,hogy hagyjam el. Nem akarom elhagyni,nem csak az ő hibája a történtek...

Folyamatosan ezen rugózik az agyam,elszomorodok mindig,holott tudom tovább kellene lépni,vagy hagyni...

én tovább szeretnék lépni,de még nem megy,ezzel viszont eltaszítom .


2015. okt. 26. 11:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Taszitsd. Ha egyszer megtette, tobbszor is meg fogja
2015. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nincs ez orvosolva eléggé.

Nem érted, nem beszéltétek eléggé ki az okokat, ugyanakkor nem kértél és nem kaptál jóvátételt tőle.

Gondolkodtál azon, mit kéne tegyen, hogy jóvátéve érezd a dolgot?

2015. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Áltatod magad, hogy meg tudod bocsátani. Nem tudod. Teljesen mindegy, hogy a gatyája rajta maradt-e vagy sem. Ez csak idő kérdése lett volna. Persze, megbánta és teper, de meddig? Nem te vagy a gátja, hanem ő, aki nem gondolkodott, amikor a nyelvét más lány szájába nyomta, ahelyett, hogy TE eszébe jutottál volna. Nem te vagy a hibás, ő volt gerinctelen, hiába is lekvár most eléggé, hogy játssza a hősszerelmest, nem az.


Nem akarod elhagyni? Ne hagyd. Húzd az időt, és védd magad előtt. Majd megunod egyszer... Mondjuk, amikor megismétli.

2015. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok és egyetértek az 1. és 3. hozzászólóval is, csak nem akartam ilyesmit írni, mert kérted, hoyg ne erről az aspektusáról írjunk a témának.

Engem az is érdekelne, miért szakadt meg a másik lánnyal a kapcsolat? Tudsz beszélni azzal a lánnyal? Tisztábban láthatnál, objektívebben, mint most.

2015. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Én megbocsájtottam folytattuk,de folyamatosan elő jön bennem az átvertség,a bizalom hiány."

A leírtak alapján mégsem bocsátottad meg neki teljesen, különben nem jönne elő az átvertség és a bizalom hiánya.

Ez egyébként szerintem természetes is. Hiába nem akarod hallani azt a megjegyzést, hogy hagyd el, de mégis azt kell mondjam, ha nem tudsz megbízni benne, akkor nincs más út, mert sosem leszel boldog mellette.

Azt te tudod, hogy mi volt ez a megcsalás pontosan, ha egyszeri csók, ugyanakkor most már teper, akkor elfogadnám, hogy hibázott egyszer és megbánta. Kapna még egy esélyt. De ezt csak úgy lehet, ha nem hánytorgatod fel folyamatosan, nem gondolkodsz az egészen, hanem megbízol benne, elhiszed, hogy nem tesz többé ilyet. De ha nem ilyen jellegű megcsalás volt, akkor lehet, hogy nem is nagyon lehetséges a megbocsátás.

2015. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha úgy határoztál, megbocsájtasz, megbeszéltétek, teper stb., akkor is csak idővel derül ki, hogy valóban túl tudod-e tenni magad rajta. Adj időt magadnak, és ő se siettessen! A lelki sebek sem gyógyulnak egyik napról a másikra. Sok idő, törődés, beszélgetés, és odafigyelés a kulcsa.
2015. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó! Erről van szó,átbeszéltük,mégis fel felhozom,pedig ha már én azt mondtam,hogy oké folytassuk ezt nem szabadna.Elhagyni semmiképp nem fogom,mert ezt a bakit levéve évek óta együtt vagyunk,és nagyon szeretem,ő is engem.

Az a baj,hogy tényleg küzd értem,de most eljutottunk odáig hogy ha nem változtatok ebben én is,nem fog menni....és ezt nem akarom. Ha most jó minden,magam mögött akarom hagyni mind ezt,és nem tudom,hogy hogyan...

2015. okt. 26. 11:49
 8/24 anonim ***** válasza:
A csók is megcsalás. Ez nem úgy van hogy "az még nem ér"...
2015. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Természetesen megcsalás,nekem is az! De ez az egész nem csak az ő,de az én hibám is volt,valamint rajtam és rajtunk kívül álló okok is közre játszottak.
2015. okt. 26. 11:50
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te felspanoltad, hogy csókoljon meg mást, így a te hibád is, aztán jött egy külső ember, és beletolta a fejét a csaj szájába...? Vagy hogy kell elképzelni a te hibád és a külső okokat? Hogy lehet valaki ennyire... ááá, mindegy! Úgy sem vagy erre kíváncsi. Csak arra, hogy mondjunk egy varázsigét, amitől újra bízni tudsz valakiben, akiben nem lehet, mert sajnálod az elpocsékolt éveket. De ha lesz plusz 1-2 még, akkor nem lesz kár érte?
2015. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!