Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőmmel elkezdtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőmmel elkezdtünk érzelmileg kötődni egymáshoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Dióhéjban: neki van felesége, nekem nincs senkim. Én laza kapcsolatnak akartam a dolgot, ő is. Persze egy év alatt két ember azért eléggé közel kerül egymáshoz egy ilyen helyzetben. Az egész abból indult ki, hogy sokat beszélgettünk és egy idő után nyilvánvalóvá vált, hogy nem tudunk ellenállni egymásnak testileg, ezért megbeszéltük, hogy nem sanyargatjuk magunkat, de bármelyikünk bármikor "kiszállhat". A testiségen kívül mindketten nagyon szeretünk beszélgetni a másikkal. Soha nem a családja kerül terítékre, hanem munkáról, hobby-ról beszélgetünk, tehát nem az a tipikus szerencsétlen, otthonmeggyötörtet játszó szeretőnek-panaszkodós pasi, ha mégis szóba kerül a felesége, akkor mindig úgy nyilatkozik róla, hogy rendes nő, vele akar maradni és imádja, hogy ilyen diszkréten kezelem a viszonyunkat, nem akarom őt "elcsábítani" hanem csak "levezetjük a feszkót". Lassan egy éve tart a dolog, egyszer kihátrált, hogy nem akar hazudni tovább, de aztán pár héten belül visszakozott, ennek már több hónapja.


Ekkor jöttem rá, hogy részemről komolyabb a dolog, de nem ellenkeztem, nem balhéztam. Mondtam neki, hogy remélem sikerül a feleségével való kapcsolatában újra megtalálni a szikrát és sok jót kívántam neki, aztán persze hetekig zokogtam a párnába éjjelente, amíg nem folytatódott a dolog, persze. Viszont én nem kerestem őt, semmilyen nyomást nem helyeztem rá, tehát ő akarta folytatni. Emellett azóta többször "elszólta" magát, olyanokat mondott, amivel arra utalt, hogy komolyabban velem szeretne lenni. Legutóbb az csúszott ki a száján, hogy jó lenne végre együtt aludni velem egyszer. (Nem töltünk pár óránál több időt együtt, esti találkozás utáni alvás pedig még sosem fordult elő.)


Megrémített, hogy neki erre igénye kezd lenni, megrémít, hogy ezt ki is merte mondani, illetve megrémít, hogy belegondolva én is szívesen aludnék vele, holott én ezt tényleg laza kapcsolatnak akarom megtartani, mert egyáltalán nem akarok az életembe komoly kapcsolatot. Félek, hogy összevesznek a feleségével és elválik, ezáltal elveszítem ezt a kényelmes helyzetet, amiben jelenleg vagyok. (Kapcsolatfóbiám van, úgyhogy nekem nagyon kényelmes egy ilyen barátság extrákkal jellegű dolog, mint ez.)


2018. jan. 12. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Pedig sokáig nem fog ez működni. A mondandóm többi részét inkább megtartom. A többiektől úgyis megkapod.
2018. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Mit tegyél?

Fogadd el, hogy lecsapott rád a karma. :"D


22/N

2018. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Lépj ki,és keress egy másik nős pasit. Lehetőleg olyat,akinek kicsi gyerekei vannak vagy épp terhes a felesége,az a tuti...okádékok vagytok.
2018. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
"egyáltalán nem akarok az életembe komoly kapcsolatot." MITÖL?????? Dugás= nem komoly, dugás+alvás=komoly. Ne röhögtess!!!!
2018. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy még mindig vannak olyan nők, akik beveszik ezt a szöveget. Azt mondja, amit hallani akarsz. Most még évekig fogsz itt szenvedni a "kapcsolat" miatt, aztán elkezd ketyegni a biológiai óra és gyorsan keresel majd egy balekot, hogy nehogy véletlenül egyedül maradj.
2018. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Elundorít ez a szánalmas kali-yuga korszak, ami most uralkodik. Mindent a kéjre, szexre, erotikára tesznek fel. Ennek lesz még böjtje.
2018. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Érzelmileg dilettáns vagy. Képezd magad, vagy örökre ilyen férjecskék seggdugasza leszel.
2018. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Ezt így vagy úgy,de beszoptad :D

Nagy a korkülönbség?

2018. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de te belegondoltál abba, fordított esetben neked ez h esne?! Magasról teszek arra, h neked milyen kapcsolatfóbiád van, tudod??? Erre találták mi a Tindert, meg a badoot stb. ...h az ilyen r*b*ncok kiéljék magukat....komolyan basszus......neked ez KÉNYELMES??? Elcseszni más házasságát.....?!

Egyébként ha meg ennyire megy ez a nagy "kapcsolatfóbia", akkor áruld már el nekem, mi a fenéért reménykedsz abban, h esetleg itt lesz valami komolyabb...? Röhejes vagy esküszöm..

Azért cuki, h ezt a "csak veled" dumát elhiszed...

Nőj fel, drága ;)

2018. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt hasonló férfiként, igaz, nálunk mindenki tudott mindent, nyílt kapcsolatban éltünk. Neki is volt egy férfi játszópajtása és nekem is egy női. A nő belém szeretett. Valószínűleg azért is, mert én nem tudok érzelem nélkül szeretkezni és nagyon sokat öleltem, magamhoz szorítottam és mi együtt is aludtunk többször.


Nálunk tragikus vége lett a dolgoknak, nem akarom ide leírni, de nem sikerült jól. Érdekes, hogy az akkori barátnőm szeretője is belé szeretett.


Nem gondolom azt, hogy szeretői viszonyt lehet tartósan létesíteni anélkül, hogy ne érezne egy vagy mindkét fél többet idővel. Persze vannak futó kalandok, de ha évekig megy, akkor idővel közeledik egymáshoz a két ember tudat alatt is.


Nem hiszem, hogy megrémít téged igazán az amit írtál. Titkon örülnél neki, ha megkaphatnád, csak a kapcsolatfóbiád ellenkezik. De az, hogy telesírtad a párnád azt jelenti, hogy már szerelmes vagy belé, legfeljebb magadnak tagadod meg félsz a fóbiád miatt.


Mit tegyél? Beszélj vele. Mondd el neki, hogy mi a helyzet. A fóbiádat is (ha még nem tudja) és azt is, hogy kezdesz hozzá kötődni, azt is, hogy a szünet alatt nagyon hiányzott. Közösen beszéljétek meg, hogy hogyan tovább. Lehet, hogy úgy döntötök, zárjátok le, lehet, hogy azt mondja, csináljátok tovább és próbáljátok meg háttérbe szorítani a kötődést, de az is lehet, hogy ő is bevallja, hogy kötődik hozzád és lehet, hogy veled képzeli el az életét. Még talán azt is javasolja, hogy próbáljátok meg.


Nincs mitől félned igazán szerintem. Attól, hogy ezt megbeszélitek sok minden kitisztul. Ez így most nem jó, lóg a levegőben és idővel kikészít.

2018. jan. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!