Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek hogyha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek hogyha kiderülne hogy a párotok eljár prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés
A párom jelenleg külföldön dolgozik 1-2 havonta jár haza ... a szállásuk mellett van közvetlenül egy borbélyház van egy olyan gyanúm hogy néha betér oda ..
2018. jan. 27. 01:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Fognék egy hánytálat és hánynék egyet először, aztán elbeszélgetnék vele, hogy hol fog lakni ezután.
2018. jan. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát borbélyhoz kell járni, ha az embernek van haja, főleg ha szakálla is...
2018. jan. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
borbélyház:-) Kérdező, borDélyház az, ahová a férjed jár..
2018. jan. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2/2 hát igen de ez most más fajta 😂😂😂
2018. jan. 27. 01:32
 5/18 A kérdező kommentje:
bocsánat akkor bordélyház 😂😂
2018. jan. 27. 01:32
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Hát én megdícsérném, hogy a távollétemben is élesen tartja a szerszámot, egy percre sem lankad a libidó. A tűzben kell tartani a vasat, hogy meleg maradjon és ne hűtse ki a régi tüzet, amikor visszatér belé.
2018. jan. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

:-)

Figyi, szerintem ez nagyon gáz. Még az egészségedet is kockáztatja. Azért ki lehet azt bírni az asszony nélkül.

Nem lenne muszáj. :-(

Te tudod mit csinálsz, én nem nyelném le. Vannak gyerekek?

2018. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Ti miről beszéltek, hát ez egy úriember. Még csak nem is megcsalás, csak szajhákkal hág, nem más nejével. Amúgy se dirigáljon az asszony, mit képzel.
2018. jan. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Az a baj, hogy a mai világban sok lyuk megengedi magának, hogy beleszóljon a férje dolgába. Ha az én nőm firtatná, hogy mit csinálok külföldön, hát kapna is a hátsójára, amikor hazamegyek.
2018. jan. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jézusom milyen felfogással él pár ember nagyon komolyak vagytok :D
2018. jan. 27. 02:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!