Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti hogyan kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan kezelnétek hogyha a fiú akivel 1 hónapot jártatok kiderülne hogy csak szexre kellettél neki és most szabadulna tőlem?

Figyelt kérdés
Azt akarom hogy megmaradjon a méltóságom nem akarok hisztit , még nem szakítottunk de nagyon hanyagol szerintem csak azért kínoz hogy én mondjam ki..mit tegyek ? sajnos beleszerettem nem tudnám bántani de nagyon fáj amit csinál.lehet hogy már titokban van is neki valakije ezt csak sejtem. Annyira kivagyok...
2017. dec. 9. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ki... -.-
2017. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönnék és tovább lépnék. Kérdezni és megbeszélni felesleges.
2017. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy ennyi volt.

Szar érzés, de tanulsz belőle.

2017. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Összetört teljesen..most én könnyítsem meg neki?
2017. dec. 9. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném a büdös francba és le se sz.arnám onnantól. Téged is minősít, ha ilyen embert szeretsz.
2017. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, összetört, majd rendbe jössz.

Ne alázd magad tovább vele. Sokkal jobban jössz ki belőle, ha azonnal véget vetsz a dolognak.

2017. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Miért minősít engem? Az elején olyan csodálatos volt nem tudtam hogy ezt fogja tenni..kiszeretni valakiből pedig olyan nehéz most is csak reménykedek hogy csak átmeneti dolog és csak én látom rosszul...
2017. dec. 9. 15:34
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég sokat gondolsz rá, hogy mekkora fájdalmat okozott a tetteivel, akkor csak ki kéne belőle szeretni.
2017. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szakítanék, aztán igyekeznék minél előbb feldolgozni és továbblépni.
2017. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez nyilván csak olyannal fordul elő, aki 1 hónap alatt lefekszik az illetővel ;) onnantól kezdve meg saját magát okolhatja.
2017. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!