Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megtudnád, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád, hogy a párod k*rvát keresett egy szakmai előadás után abban a városban, ahol megszállt, mit tennél?

Figyelt kérdés

Kerestem a telefonjában valamit, amit megnéztem pár napja. Mondom egyszerűbb elővenni az előzményekből...ekkor megláttam, hogy Hévizi k*rvákat keresett, konkrétan leszűkítve, hogy milyen súly, életkor stb.

Állítása szerint egy ismerőse mondta, hogy tegnap este az egyikkel jól elvolt és ő csak kíváncsiságból megnézte.

Te elhinnéd a párodnak?

Fel se merült bennem, hogy k*rvázna...nem nézném ki belőle,de ezek után nem tudom...:(

Amikor hazaért akkor teljesen be volt indulva...egyből szexelni akart,nem hagyott békén...lehet, hogy annyira jó volt a k*rvával, hogy az jutott eszébe? Még sose volt ilyen...


2018. jan. 27. 15:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Ráadnám a kabátot.
2018. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Nahát,pedig rengetegen negvannak arról győződve,hogy k..vázni csak a magányos lúzerek járnak! :) A balféknek annyi esze nem volt,hogy az előzményeket törölje...
2018. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Engem nem kene megcsalnia, mar maga a keresgetes is olyan megalazo, hogy mehet isten hirevel olyanokat alazni, akik eleg hulyek ahhoz, hogy hagyjak ezt. Na, mellettuk kereshet amit csak akar. Mellettem nem.
2018. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
De igye nem szexeltél vele?
2018. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Akkor igen, mert fel se merült bennem, hogy megcsalt vna...mondom nem látott egy hete azért ilyen...:@
2018. jan. 27. 15:47
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Tegyél fel neki eresztkérdéseket.

Ha nem gondolkodik a válaszon ( és eddig sem ezen, amit mondott), akkor valószínűleg úgy van.

2018. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Hazudik,láttam rajta.MIkor konkrétan rákérdeztem mi ez,csak pislogott...semmi...majd rá pár percre találta ki ezt a kamu dumát...

Nem életszerű, hogy valaki meséli nekem, akivel mellesleg aznap találkoztam először, hogy ő tegnap este kivel feküdte le...és milyen jó volt...

Majd felmegyek a szobámba és rákeresek....ilyen szerintem nincs....

Ha undorodik a k*rváktól (mert hát ezt mondja...soha nem tenné be neki meg stb), akkor nem is keres rá...Nem?

2018. jan. 27. 15:54
 8/27 A kérdező kommentje:
Pillanatok alatt tönkremegy egy 9 éves kapcsolat...azért hihetetlen!!!
2018. jan. 27. 15:55
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos sosem ismerjuk ki a másikat teljesen. Volt, hogy en is meglepödtem már dolgain, hogy ezt sosem gondoltam volna rola, hogy nem is ismerem azt, akivel hosszú eveket éltem egyutt.
2018. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%
Kell neked túrkálni más telefonjában :)
2018. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!