Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak nekem ultragagyi és ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ultragagyi és ezer éve lejárt lemez ez az esküvőn 10 féle összemixelt zenére való "táncolás", mint megnyitó? Nem értelmesebb és jobb egy belülről jövő, betanulásmentes andalgós szerelmes lassúzás, mint ez a bazári majom előadás?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Sosem tudnék a szeretteimre, barátaimra úgy tekinteni életük egyik legszebb napján, mint bazári majmokra, csak mert előadnak valamit, ami nekik tetszik (hiszen ezért vállalták be).


Szóval nekem édes mindegy. Ők legyenek boldogok, ha ebbe szeretnének energiát fektetni, akkor tegyék, ha csak lassúzni szeretnének, akkor meg csak lassúzzanak. Ez egy családi/baráti esemény, nálunk legalábbis azért járnak az emberek ilyesmire hogy együtt örüljenek.. Akinek ez a legnagyobb problémája meg is érdemli.

2017. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam esküvőn mostanában, szóval nem abból indultam ki. A videómegosztón oldalt kijöttek nyitótáncok és csak ilyet láttam! És nekem ez nagyon elcsépelt. El is csodálkoztam, hogy miért annyira felkapott, hisz annyira lejárt lemez! Csak ennyi van mögötte!
2017. márc. 18. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Az esküvői "buli" egy bazári dolog. Tehát ami rajta történik az milyen lenne, ha nem bazári?
2017. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenki csinálja azt, ami neki tetszik, ha nektek ez nem jön be, akkor ne csináljátok. ez a ti esküvőtök, az lesz, amit ti akartok, mindenki más csak asszisztál
2017. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!