Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szemet szemért? Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemet szemért? Mit tennétek azzal akivel megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés
Ha megcsalna a párotok egy családos emberrel, felborítanátok az ő családjának az életét is? Őrlődök, egyik részről úgy vagyok vele, hogy semmi értelme, az ő családja nem tehet róla, másrészt nekem mondhatni hazavágta az életemet, a kapcsolatomat ez a féreg, hagyjam, hogy ilyen könnyen megússza?

2018. febr. 2. 01:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Ha megnyugodnál észre vehetnéd hogy más élete nem tartozik rád


Kizárólag a sajátoddal foglalkozhatsz és pontosan itt kell rendet teremteni


Nincs más dolgod mint átgondolni hogy mi legyen a pároddal

Ha egyértelműen tudod hogy végleg szakítasz vele akkor elhagyod


Ezáltal azt nyilvánítod ki az élet felé hogy te sokkal jobbat érdemelsz, olyan embert aki csak téged szeret és mindent megtesz érted


Ha nem zárkózol be lelkileg akkor el is jöhet az életedbe az új párod

2018. febr. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Mi történt konkrétan? Mit értesz azalatt, hogy megcsalt?
2018. febr. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha ettől jobb. Nyugodtan bassz oda a családnak ezzel :)

Hidd el, a család kiheveri,a pali nem, mikor nem lesz aki kínossa vagy vasalja a ruháját :)

2018. febr. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem sok közöd van hozzá, nem tudod mi van ott. Ráadásul miből gondolod, hogy ezzel nem-e jót teszel neki. Lehet csak nem mert kilépni a régi kapcsolatából.


" mikor nem lesz aki kínossa vagy vasalja a ruháját :)"


mert olyan marha bonyolult berakni a mosógépbe a ruhákat. Vasalni meg nem muszáj, különösen ha vasaláskönnyített inget veszel.

2018. febr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Elsősorban a párocskád érdemli meg a gondoskodást.De ő alaposan :)
2018. febr. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
En nagyon komolyan veszem a megcsalast. De en csak a paromat 'bunetetnem meg' meghozza egy azonnal szakitassal, par nem tul irodalmi 'te mocskos rbanc' es hasonlo kifejezesek kisereteben. A paromban biztam, o arult el engem. Egy idegen ember meg megdugta, nincs kozom hozza, engem nem erdekel, bar ez attol is fugg. Ha van olyan szemtelen, hogy tobbszor, mint szereto, akkor lehet megbosszulnam.
2018. febr. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy voltam vele hogy szerencsétlen csaj akivel megcsalt nem tehet arról hogy egy férget szerettünk. Mint kiderult anno egyszerre 3an hittük hogy a mienk és csakis a mienk. Ugyanugy áldozat volt ugy az egyik lany mint a másik vagy én. Miért kellene buntetnem emiatt?
2018. febr. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem az a féreg vágta haza a kapcsolatod. A megcsaláshoz 2 ember kell, és a párod saját döntése volt, hogy megtette. Ha ő gerinces ember lenne, a családos emberkéd a feje tetejére is állhatott volna, akkor sem lép vele félre.

Ne másokat hibáztass a megromlott kapcsolatodért, az az ember csak egy eszköz volt, az igazi hiba a te párodban, ill a ti kapcsolatotokban volt. Vagy eleve nem is klappolt már igazán a kapcsolatotok, vagy eleve hűtlen tipusu, de a lényeg, hogy ő maga választotta ezt az utat.

Hagyd azt a családot, semmi közöd hozzájuk.

2018. febr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

A masik megcsalt fel megerdenelne az igazsagot

nem lehet mindig homokba dugni a fejunket konyorgom

had dontse el mindenki milyen eletet akar...

2018. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem úszhatná meg a büntetést.
2018. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!