Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti a párotoknak megbocsátanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotoknak megbocsátanátok ha megcsalna és megbánná a dolgot?

Figyelt kérdés
Mondjuk én ugy vagyok vele hogy mindenkinek jár egy esély de az a baj hogy az én bizalmam hamar el lehet játszani és aki egyszer becsap vagy megcsalna a párom nem tudnák benne már többet meg bízni vagy csak nagyon hosszú idő után..
2018. febr. 7. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

"Mondjuk én ugy vagyok vele hogy mindenkinek jár egy esély "


Oké, akkor a gyilkosnak is jár még egy esély? Meg mondjuk, pl annak is, aki veled erőszakoskodik?



Nem bocsátanám meg, vége lenne a kapcsolatnak.

Azon azonban elgondolkodnék, hogy vajon miért jutott idáig a kapcsolat. Mit rontottuk el.


Hisz egy kapcsolatot két fél hozott létre, ugyanaz a két fél szükséges az elrontásához is.

2018. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Aok mindentől függ. Ha csak szexről van szó és mobdjuk részeg volt, aztán ő elmondja, akkor idővel azt hiszem túl tudnék lépni rajta. Viszont ha érzelem is van a dologban, vagy rendszeres a dololog, esetleg mástól kell megtudnom, v lebukik... ott elveszett a dolog.
2018. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Igen.

Sőt, tovább megyek. Nem is kell megbánnia. A félrelépésnek oka van. Ami a két félen múlik. Tehát feltehetőleg én is ludas lennék benne.

2018. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Azon gondolkoznék el első körben, hogy mi miatt nem voltam neki már elég, alár testiségről beszélünk, akár érzelmi szinten mozog a dolog.
2018. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Surfer Girl ***** válasza:
100%
Azt az egy esélyt akkor kapja meg, amikor megismerkedünk, ha megcsal, akkor azt az egyet el is játszotta. Én sosem tudnék megbocsátani, bárhogy bánná meg.
2018. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Én is úgy gondoltam mindig, h meglehet bocsájtani, de aztán belecsöppentem olyan szituba és nem ment a megbocsájtás... 1 hétig próbáltam magam túltenni, de nem ment.
2018. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A félrelépés nem minden esetben múlik mindkét félen. Vannak, akik egyszerűen csak képtelenek a hűségre.

Akkor megbocsátanám, ha hibás lennék a dologban. Az viszont nem kifogás, ha valakit hajt a vére. Aki nem képes monogámiára, ne legyen párkapcsolata.

2018. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy írod, mindenkinek jár EGY esély. Ez az egy esély akkor adatik meg, amikor összejövünk, ekkor megadom a teljes bizalmat. Viszont ha ezt valaki eljátssza, onnantól nálam nincs második, harmadik, nyolcvanadik esély, mert ismerem magam és az egyszer eljátszott bizalmam soha nem fog maradáktalanul visszaállni. Úgyhogy akármekkora a szerelem, lezárom a kapcsolatot, nálam az semmire sem kifogás.
2018. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2. Az én esetemben is így volt, h részegen lefeküdt egy másik nővel. Elmondta magától, de semmivel sem volt enyhített a körülményeken..
2018. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Engem is megcsalt a barátnőm tavaly januárban. Előtte mindig is azt hittem, hogy sosem tudnék megbocsájtani egy megcsalást és azonnal kidobnám, azonban ha ezek csak gondolatok voltak. Ha valóban belecsöppen az ember, akkor azért nem olyan egyszerű a történet. Én megbocsájtottam, meg akartam bocsájtani, hónapokban telt. A vicc, hogy úgy érzem, tényleg megbocsájtottam, és vele akartam leélni az egész életemet még ezek után is, szerelmes voltam. Decemberben végül szétmentünk, nem emiatt, de végül belátom, hiába bocsájtottam meg, vmi nem volt stimmel. Elmondta, hogy miért csalt meg, én utána tepertem, mert az én hibámnak véltem. Még én tepertem, értitek :D Azonban hiába tepertem, utána az se volt neki elég és végül szakítottunk. Talán jobb is így, hisz visszagondolva nem biztos, hogy egy olyan nővel szeretném leélni az életemet, akinek volt hozzá gerince, hogy a hátam mögött más pasival szexeljen. Szerintem ha vki megcsal vkit, akkor nem úgy érez iránta, ahogyan szeretne érezni és még saját magát is becsapja.
2018. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!