Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak, ha olvasgatná a Facebook üzeneteiteket, viszont jogosan, tehát tényleg hazudtok neki és ő ennek jár utána?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem haragudnék meg. Mindig meg mutatjuk egymásnak kikkel mit irunk
2016. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem érdekel mibe olvas bele.

Viszont nekem is volt már olyan, hogy ellentmondásba keveredett, aztán emiatt belenéztem a Facebookjába(előtte soha).

Ott szépen le volt írva, hogy félrelépett, nem is egyszer.

Mikor számonkértem, még neki állt feljebb :D

2016. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Kevered a szezont a fazonnal.Semmi nem jogosít fel,hogy más magánlevelezésében kutakodj!A párodéban sem!

Ha egy ismerőse/barátja osztott meg vele nagyon személyes,bizalmas információt azt neked csak azért jogod van szerinted olvasgatni mert te ellenőrizni akarod,hogy neked hazudik-e?


Sajnálatos ha hazudik neked,de az erről való megbizonyosodásnak semmi esetre sem ez a módja.

2016. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálatos ha hazudik neked,de az erről való megbizonyosodásnak semmi esetre sem ez a módja."


Akkor mi?

2016. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem bocsátanám meg. Nem is lennék együtt olyannal, aki nézegetni akarná a magánbeszélgetéseimet másokkal, vagy akár nekem akarná megmutatni az övéit. Ha ennyire nem tiszteli a barátait, akkor honnan tudhatnám, hogy a mi kettőnk dolgait nem teregeti ki?
2016. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Csak akkor akadnék ki, ha jogosan- mert megijednék, hogy lebukok. Egyébként meg nem zavarna, sőt, nem is zavar, néha beleolvasunk egymás beszélgetéseibe. Szerencsére a baráti kapcsolataink fejlettebbek annál, hogy facebookon intim és bizalmas dolgokat osszunk meg egymással, az ilyesmit személyesen beszéljük meg, szóval ebből a szempontból nem érzem kellemetlennek a dolgot. Sem az ő, sem az én szemszögéből.
2016. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem hazudok neki tehat nem izgat, mit olvas el. Ha hazudnek, akkor gondolom jobban kiakadnek.
2016. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem kapnának rajta megcsaláson, szóval ettől nem félek, de van, amit inkább szeretek elhallgatni, szóval ha ilyenről találna valamit, kellemetlen lenne, mert nem véletlenül nem teregetem ki, de a többi attól függ, hogy hogyan fogadja azt, amit így kiderít.
2016. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

nem normális, amikor már ennyire egymásra másznak egy párkapcsolatban, hogy azt olvasgatják, hogy ki kinek mit írt. mégha ez meg is van beszélve...

ha előre tudod hogy hazudik, akkor már minek megnézni az üzeneteit? a hazugság mértékétől függően és érzéseid alapján csak meg tudod ítélni, hogy vele maradsz ettől még, vagy szakítasz.

ha meg csak úgy ellenőrizgetésből nézegeted az üzeneteit, amikor még nem is csinált semmit, az egyenesen beteges.

2016. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Maradjunk abban, hogy a megbizonyosodásnak legtöbbször csak ez a módja marad, mert 99%-ban mindenki lapít vagy tagad, nő vagy férfi az most mellékes.


Nem, nem szép dolog kutakodni, alaptalanul főleg nem korrekt dolog a másikkal szemben.


Ismerősöm gyereket akart a feleségétől mialatt már mással kamatyolt. A nőnek feltűntek bizonyos jelek, meg az, hogy kimaradozik a pasas. Lényeg a lényeg, "nyomozásba" kezdett és szembesítette a férjét.

Ha ezt nem teszi lehet,hogy szül neki egy vagy több gyereket, a másik meg totál hülyére veszi a nejét, megfosztja a jogtól, hogy egy normális társat találjon

. Ez a férfi csak azért akart gyereket, hogy le legyen kötve a nő évekre, ő meg szórakozzon mellette.


Lehet a személyes dolgok tiszteletben tartásával jönni, véleményem szerint viszont akik feltűnően titkolóznak, azok ált. nem véletlenül teszik.

2016. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!