Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám Don Jon kérdése:

Vajon megcsal? Ti mit tennétek? / Fontos! Kérlek nézzétek meg!

Figyelt kérdés

25 éves Férfi vagyok!

5 éve élek párkapcsolatban

van töle egy 3 éves fiam

nos a sztori: 5 éve együtt vagyunk volt amikor megcsalt az ex pacsijával terhesen!

hazudozott újból és újból megcsalt!

És hazudott! ez volt 3 éve majdnem!

amikor még 7 hónapos terhes volt!

csak a gyerek miatt nem rúgtam ki az emeletről!

mert én apa nélkül nőttem fel és nem akarom a fiamnak is ezt!

a mostani időkben egy szép szava nincs hozzám

ha már kérdezek valamit annyira bunkó mintha anyáztam volna!

dolgozik pékségben heti 3 napot

amikor haza jön se puszi semmi

mint aki más bolygó-rol jött volna haza!

szeretkezés az köztünk luxus-nak számít

álitolag nem unt meg akkor mi a baj?

Én nem értem már! 22 éves csajról van szó!

valóban dolgozik mert láttam bent abban az egyben nem hazudik

tehát hanyagol engem de nagyon

idegbeteg

nem lehet hozzá szólni sem

szeretkezésről van szó idegbeteg lesz hazudik hogy megvan neki stb

5 év alatt 10 évet öregedtem az idegtől a stressztől a lelki dolgoktól amiket okozott nekem! ti mit tennétek? ha a párotok ugyanilyen lenne???? Őszintén hideg meleg Jöhet!



#hazugság #megcsalás #felrelépés #család szétmenése
2018. febr. 12. 09:10
1 2
 1/19 anonim válasza:
96%
Szerintem csinálj apasági tesztet.
2018. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Háááát... az exem is ilyen volt amikor hazajött a "haveroktól". Mondta persze, hogy nincs semmi baja velem meg a szexszel se volt baj. De valóban, mintha másik bolygón lenne fejbe, sokszor agresszív volt. Na, gondolom egyértelmű, hogy pár nap után mikor rákérdeztem, hogy mi van, kiderült, hogy nem csak a haverok miatt ment a társaságba...
2018. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem érzem magamat tökéletes és hibátlan nőnek, vagy feleségnek, de terhesen csalni szerintem hihetetlen undorító dolog. Mikor olvastam, akkor felfordult a gyomrom. Szép, hogy szeretnél a fiadról gondoskodni, de az anyja biztosan nem szeret már. Lehet, hogy inkább most kéne békében elválni, míg nem kapsz újabb és mélyebb sebet.
2018. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Kisebb baj, ha a gyerek úgy nő fel, hogy kevesebbszer látja az apját, mint az, hogy te idegileg rámenj erre a méltatlan kapcsolatra.


Nyilván utólag nincs mit tenni, de én úgy kibazarintottam volna ezt a luvnyát mint macskát szarni az első alkalommal, hogy csak úgy füstöl.

2018. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egy ismerősöm (nő) ugyanezt adta elő otthon, csak ő 30-on felül van és férjnél volt.

Kiderült, hogy összejött a munkahelyén egy pasival és azért viselkedett így otthon a férjével, ahogy veled is viselkedik a lány.

Szerintem a barátnőd nem alkalmas jelenleg az anyaságra (sem). Ez nem normális viselkedés, így egy kamaszlány adja elő magát nem egy anyuka.

A gyerek pedig érzi a légkört, ezzel nagyon sokat ártotok neki.

Szerintem mondd meg neki kerek perec (nem kell üvölteni vagy ilyesmi), hogy ez így nem állapot, vagy leültök annak érdekében, hogy rendezzétek a dolgot, vagy be van fejezve a történet. Így csak egymás idegeit tépitek és kibsztok a kisgyerekkel. Legyél te a felelős szülő, ha már a csajod erre nem képes. Annak a gyereknek szüksége van egy érett felnőttre, aki rendezi ezt a dolgot körülötte. Legyél te ez a felnőtt.

36N

2018. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez már az elején sem volt jó. Akkor is megcsalt, sőt, még terhesen is. Nekem ez nagyon durva.

Szerintem nem akar veled lenni, csak a gyerek miatt.

Bár bennem is felmerült, hogy biztosan a tiéd e a gyerek.

2018. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Tehát a 17 éves csajodat felcsináltad, és most csodálkozol, hogy nem boldog, amikor mindenhol azt látja, hogy a korabeliek csak buliznak meg elvannak. Valószínűleg téged okol az egészért, azért olyan amilyen, csak nem akar elhagyni, mert egyedül nem tudná eltartani a gyereket. Én vmi pár terápiára mennék vele, mert így csak le fog lépni amint talál egy új apukát a gyereknek.
2018. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Ja most nézem a gyerek csak 3 éves. Akkor 19 évesen szült. A lényegen nem változtat.
2018. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan tiéd a gyerek?
2018. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Én akkor kib..tam volna, mikor a gyerekkel a hasában megcsalt. Ment volna az exéhez akkor. Attól még foglalkozhatsz a gyerekeddel, hogy nem éltek együtt.

A mostani helyzetben az világos, hogy nem szeret. Azért ideges, mert nem veled akar lenni, és mégis kénytelen elviselni.

Én elválnék tőle. Azt nem tudom, egyébként milyen anya, ezt neked kell megállapítanod, de ettől függően döntenék, és ha kell, a gyereket is nevelném. Ha ő szabad akar lenni, és kiélni magát, menjen. Te meg keress egy normális nőt, aki már felnőtt, agyilag is.

2018. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!