Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mekkora az esely a megcsalasra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esely a megcsalasra, ha a ferjetek napi 10-12, orazik a huszeves kolleganovel?

Figyelt kérdés
Neha fura mikor hazajon
2018. febr. 22. 13:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Elég nagy az esély,főleg akkor ha a férjed egész jól néz ki és a kolléganő is. Mindkettőjüknek imponálhat ez a helyzet. Az,hogy miért visz neki sütit,alkoholt az gondolom szimpla gesztus. A megcsalás a férjeden fog múlni,ha ő azt mondja,hogy otthon az asszony ilyen meg olyan rossz akkor nem csoda,hogy a fiatal kolléga vigasztalja. De eleve gyanús ez a 10-12 óra munka. Simán elképzelem,hogy már randiztak vagy meg is csalt. Persze te jobban ismered a férjed ,mint mi.
2018. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
8-as az en ferjem is azt csinalta az exnejevel, 10 ev utan lombik alatt felrement valakivel, axota ha kerdem nem beszel rola
2018. febr. 22. 14:23
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem mond semmit az a baj...

Ha éppen emlegeti akkor az s baj...

S nők mindig túl lihegig az egészet...

Bízol benne vagy sem?

Nézd meg a telefonját vagy a ruháit, akkor rájössz hogy megcsal vagy sem...

2018. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Aki egyszer megtette az megfogja megint! Hidd el én tudom. Félrek*rt az exe mellett, most mitől lenne más. A nők azt hiszik velem nem fogja megtenni, mert én ezt adom azt tudom csinálni, meg a kapcsolatunk ilyen szuper stb... Amikor jön a friss hús és teszi magát akkor bizony ezek a dolgok semmivé lesznek tök mind1 milyen a kapcsolatotok...
2018. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Gyanús, de nem biztos. Légy résen, mert lehet hogy hamarosan a férjed lesz egy másik résen ( belül).
2018. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem tart rl:) en vezeto beosztasban dolgozom
2018. febr. 22. 15:59
 17/23 anonim ***** válasza:
58%
nagy az esély,megteszi előbb-utóbb vagy már megtörtént.
2018. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
12# hát bakler akkor mi a kérdés? Te tudtad h egy geeinctelen féreg mégis hozzámentél...így már kicsit sem tudlak sajnálni. Ki milyen virágot szakìt....
2018. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Hát akkor nem sok jót jósolok, kérdező. :( Ha egyszer megtette, megteszi máskor is.
2018. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Inkabb megcsalom en is:)
2018. febr. 23. 06:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!