Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen esetben van bocsánat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben van bocsánat a megcsalásra, vagy nálatok nincs?

Figyelt kérdés

Párotok a cégénél kimehetett Németországba dolgozni 3 hétre, ezalatt az idő alatt , lefeküdt egy nővel, hazajön, elmondja, hogy bánja stb... Bennetek van a rizikó, hogy itthon is megtudja csinálni mással, de még sosem tette! Illetve arra is gondoltok, hogy ezzel a nővel többet nem találkozik, mert ő Németországba él (német nő) , Párod meg itt veled.

Nő sem jönne hozzá, hisz csak egy éjszakás volt, nem kapcsolat , nincs annyi pénzetek, hogy kiutazgasson hozzá , a céggel pedig jó darabig nincs lehetőség rá ( 1 évente egyszer van ilyen).

Ilyenkor ezt meglehet bocsájtani? Véleményeket várok!

5 év kapcsolat után!


2017. ápr. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
97%
A megcsalás az megcsalás tökmindegy hogy milyenek a körülmények.
2017. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
96%
Szóval 5 év kapcsolat után elment HÁROM hétre és rögtön megcsalt?
2017. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem férne bele, ha az elsö adandó alkalommal lefekszik egy idegennek, az az ember a szememben ritka gerinctelen féreg.
2017. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy le leszek értékelve, de én nem bocsátanék meg. Ha egyszer megtette, nincs rá garancia hogy máskor nem fogja megtenni. Számomra a megcsalás azon kevés dolgok egyike, amit ha megtudok, vége a kapcsolatnak. Én hűséges és őszinte vagyok, szeretem a másikat, ugyanennyit várok el. Szeressen teljes szívből, legyen egyenes, őszinte és ne csaljon meg.
2017. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm.

De pl nem tudom voltál-e ilyen helyzetben, de elgondolkoztató, ha épp már tervezitek a babát is, feldobnál mindent egy botlás miatt akkor is?

2017. ápr. 28. 16:26
 6/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2017. ápr. 28. 16:27
 7/53 A kérdező kommentje:
máskor is elment, más országokba , így mint ide, nem első, hogy nincs itthon ennyi időre.
2017. ápr. 28. 16:28
 8/53 anonim ***** válasza:
87%

Ha a megbocsátás alatt arra gondolsz, hogy meg lennék e sértődve, akkor nem. Így alakult, nem ritka. Csak sajnos ennek van olyan vonzata is, amit nem tudnék kezelni (legközelebb is megteszi, mert miért ne).

Sajnos én elfelejteni az ilyet nem tudom, bár volt egy lány, akivel ilyesmi után is együtt képzeltem el az életem.

Ha olyan fajta vagy, aki rágódik az ilyen dolgon, akkor bukta a kapcsolat (bár nagy kérdés, milyen kapcsolatról beszélünk, ahol minimum 3 érintett ember van)...

2017. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
95%
Mindenáron gyereket? Nem tisztel téged, ha távollétedben egyből ráveti magát más nőre.
2017. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
96%
Akkor a legjobb otthagyni ha még nincs gyerek. Így nem kell a hűtlen fejét látni látogatàsokon.
2017. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!