Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megfelelő reakció lenne a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Tehát ha megtudnám a másikról, hogy megcsalt akkor legközelebb amikor éppen orálisan kielégít engem, a szájába/arcára engedném a vizeletem. Persze utána úgy tennék mintha véletlen lett volna. Ez is csak egy ösztönös inger mint a szexualitás. Szerintem ez megfelelő reakció lenne, és örülnék ha egyre többen alkalmaznánk, egyfajta bevett szokás lenne így közölni a megcsalt féllel a bukást.

Lehet hogy betegnek gondoltok emiatt, de én ebből mozgalmat szeretnék. Ha már ott tartanak a hűtlenek, hogy külön weboldaluk/mozgalmuk van segítendő kiélni a vágyaikat, akkor miért ne szervezzünk mi is egyet, ami nem tolerálja a másik ember érzéseivel való játszmát.

Meg talán inkább szakítanának és békénhagynának minket normális embereket, ha ettől kéne rettegniük, hogy mikor lesznek szájbapisilve. Persze kivéve azt akinek fétise... Na de nem lehet semmi sem tökéletes :D

Amúgy semmi bajom a nyitott kapcsolatban élőkkel stb. hanem a másik átverése zavar!


Mit gondoltok, ki követne ebben?



2017. jún. 30. 17:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%

1. Hogy tudsz pisilni, ha merevedésed van?

3. Nem félsz, hogy leharapja a farkad?

2017. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%

Ha a férfi a megcsaló, akkor meg egy jó erőset rá kell harapni a golyóira.

Amúgy nekem nem lenne gusztusom a szexualitáshoz a másikkal, miután tudom, hogy megcsalt.

2017. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi értelme... Egyszerűbb akkor a másikat kiadósan elküldeni a búsba és emelt fővel továbblépni.

Én biztosan nem alacsonyodnék le oda, hogy miután kiderült a csalás, hogy még kufircoljak is vele... Kizárt.

2017. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
És, ha titokban ilyen perverzió vannak akkor mit csinálsz a módszereddel?
2017. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%
Más dolgaidat is ilyen sunyi modon igyekszel intézni?
2017. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Nem a harapás az első reflex ilyenkor, hanem a hányás. És a nőnek mit harapnak le? Nemtől függetlenül tartom a véleményem.

Ja és orál elején nem olyan kemény még a cerka, de amúgy lehet mereven is pisilni.

2017. jún. 30. 17:44
 7/37 A kérdező kommentje:
Kb 1% akinek ilyen a fétise. Még én vagyok a sunyi? :D
2017. jún. 30. 17:45
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem kell leharapni a másikét azt túlzásnak tartom. A vizelés nem maradandó...
2017. jún. 30. 17:46
 9/37 anonim ***** válasza:
40%
Éretlen. Gyerekes. A megcsalás is formája az emberi létezésnek, akár tetszik akár nem. Nem minden megcsalás egyforma, nem minden kapcsolat ugyanolyan, a háttér okok és a résztvevők meg azok érzelmei is mások. Fel kellene nőnöd inkább, de úgysem érted amit beszélek mert a kellő tapasztalat meg rálátás hiányzik hozzá a részedről. Úgyhogy csak mocskolódj tovább.
2017. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
A bosszú is formája az emberi létezésnek, akár tetszik akár nem. Kb. ennyire releváns az érvelésed. A megcsalás megalázás a megcsalt fél számára. Most komolyan én értsem meg a megcsalást? Akkor a bosszút nem lehet megérteni?
2017. jún. 30. 18:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!